Stacja Narciarska Czerwienne-Budz

Stacja Narciarska Czerwienne-Budz

Do -43%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Sztucznie naśnieżany i oświetlany oraz przygotowywany przez ratraki stok z wyciągiem zakończonym wypłaszczeniem dla fanów nart

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

  • dywan narciarski dla dzieci: tak
  • naśnieżanie stoku: sztuczne i naturalne
  • miejsce parkingowe przy stoku: tak
  • wypożyczenie sprzętu: tak
  • możliwość zostawienia dziecka z trenerem/opiekunem: w szkółce narciarskiej
  • trasy: trasa o długości 620 m i różnicy wzniesień 110 m
  • dodatkowe opłaty za kartę/karnet: 10 zł (kaucja zwrotna)
  • hotel/pub/restauracja w pobliżu: karczma
  • oświetlenie stoku: tak

Warunki


Groupon ważny do 15.03.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon i wymień go na kartę magnetyczną w kasie. Dodatkowo należy wnieść kaucję zwrotną w wysokości 10 zł od każdej karty (zwrot kaucji następuje przy zwrocie nieuszkodzonej karty w kasie). Z karnetu czasowego może korzystać tylko jedna osoba. Używanie karty czasowej przez osobę nieuprawnioną skutkuje utratą posiadanych na karcie uprawnień. Nie obowiązuje zwrot kosztów z niewykorzystanych karnetów czasowych. Uszkodzone karty nie podlegają wymianie. Realizacja możliwa przy odpowiednich warunkach pogodowych, tj. po opadach śniegu. Rezerwacja nie jest wymagana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stacja Narciarska Czerwienne-Budz


Czerwienne, położone z dala od obleganego przez turystów Zakopanego, jest spokojną, malowniczą wsią, w której fani górskich wędrówek i białego szaleństwa nie będą się nudzić. Po skorzystaniu z wyciągu orczykowego (620 m) można podziwiać na szczycie stoku Gorce, Tatry, Babią Górę i część Słowacji, a następnie zaliczyć płynny ślizg od 1 do 3 km. Ci, którzy nie dysponują własnym sprzętem, mogą zajrzeć do wypożyczalni nart i sprzętu do snowboardu. Pomocą w opanowaniu sztuki zjazdu służą instruktorzy szkółki narciarskiej. Gdy zaś głód da o sobie znać, warto skierować swoje kroki do karczmy serwującej tradycyjne dania kuchni polskiej.

Ponadto można tu zapoznać się ze stylowym budownictwem podhalańskim, strojami i starannie kultywowaną tradycją góralską, by następnie pokonać trasy turystyczne z Chochołowa, Czarnego Dunajca, Cichego i z Szaflar do Zakopanego (przez Ząb i Gubałówkę).

Stacja Narciarska Czerwienne-Budz

Sport i rekreacja, Narciarstwo i snowboarding, Atrakcje dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.