Spa Nałęczów – Kompleks Wodny Atrium

ul. Grabowa 1, Nałęczów

60-minutowy wybrany masaż z wejściem na basen i sauną od 109,99 zł w Spa Nałęczów (do -33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pielęgnujący i relaksujący masaż ciała oraz pobyt na basenie to sposób na poprawę samopoczucia zarówno dla 1 osoby, jak i dla dwojga

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
Dawid
3 Oceny1 reviews
sierpień 17, 2020
Polecam - Kompleks Wodny Atrium Spa -Nałęczów miło profesjonalnie ,spokojne .Można spędzić przyjemnie czas z rodziną relaksując się w przyjemnym otoczeniu Panuje w tym Ośrodku bardzo miła i uprzejma obsługa .Mogę, polecić korzystanie z relaksu Irena D.
G
Guest
sierpień 12, 2020
Po masażu nie czułam się zrelaksowana. Basen i sauna godne polecenia ale trochę za dużo ludzi było.
A
ANNATOP REVIEWER
15 Oceny7 reviews
marzec 12, 2021
Świetnie spędzony czas w miłej atmosferze przestrzegając zasad biespiwczeństwa, 1 osoba w saunie, jedna w dżakuzji polecam
D
Dawid
1 Oceny1 reviews
marzec 10, 2021
Warto
G
Guest
1 Oceny1 reviews
marzec 5, 2021
fajnie
E
EwaTOP REVIEWER
38 Oceny9 reviews
marzec 2, 2021
Naprawdę warto!
K
Krystyna
1 Oceny1 reviews
luty 28, 2021
Rewelacyjna aplikacja .Polecam.
A
ANNATOP REVIEWER
15 Oceny7 reviews
październik 7, 2020
Super miejscena odpoczýek i relaks.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • masaże do wyboru:

    • klasyczny
    • rytuał aromaterapeutyczny-całościowy
    • relaks znad Nilu
  • czas trwania masażu: 60 minut
  • dodatkowo: wejście na basen i saunę

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta realizowana zgodnie z aktualnymi wytycznymi i zaleceniami Ministra Zdrowia i GIS w danym czasie.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 2 przekazać jako prezent. Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli (oprócz dni świątecznych).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: salon kosmetyczny Clarins – pon.-sob. 10 - 18, niedz. 9-17. Dla posiadaczy grouponu możliwość skorzystania z innych usług Spa Nałęczów z 15% rabatem (np. restauracja, noclegi). Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. W związku z obostrzeniami i dodatkowymi wymaganiami dotyczącymi zabezpieczenia przed Covid – 19 będzie dodatkowo doliczana kwota w wysokości 15 zł do każdego zabiegu SPA. Dopłata obejmuje: specjalny kombinezon jednorazowy do obsługi klienta SPA, maseczki jednorazowe, rękawice, płyny dezynfekcyjne.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 81 50 14 456 wew. 0120 w godzinach 8-20 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Spa Nałęczów – Kompleks Wodny Atrium

Elegancki ośrodek jest ziemią obiecaną dla wszystkich spragnionych relaksu dla ducha i ciała. Odprężenie gwarantuje dostęp do kompleksu Atrium, gdzie można skorzystać z basenu, jacuzzi, masaży podwodnych, sauny mokrej i suchej. Zdrowy sen w hotelowych pokojach zapewni również trening na siłowni albo zabawa w klubie Atrium z bilardem i kręgielnią.

Miejsce to nie oznacza wyłącznie wstępu na basen. Spa Nałęczów szczyci się specjalnymi pobytami okazjonalnymi, takimi jak walentynki czy Wielkanoc, gdzie oprócz wypoczynku w wodzie w cenie są także noclegi czy wyżywienie.