Smart Life – Gabinety Masażu

Sąsiedzka 2, Kraków

Wybrany godzinny masaż ciała od 119,99 zł w Smart Life – Gabinety Masażu

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany masaż pomoże przynieść ulgę w przemęczeniu, przy siedzącym trybie pracy, uspokoić nerwy, zrelaksować po ciężkim dniu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
71 Oceny28 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 15, 2022
Wspaniały relaks!!! oceniam 6/5!!!
P
Paweł
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 24, 2021
Pełen profesjonalizm, zdecydowanie polecam masaż u Pani Magdy każdemu kto szuka chwili relaksu.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 823 623 lub poprzez Booksy - wybierając zakładkę Realizacja Vouchera / Kuponu - wraz z podaniem kodu zabezpieczającego w polu "Dodaj notatkę". Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy w wersji online. W tym celu prosimy o przesłanie kodu zabezpieczającego i imię i nazwisko osoby obdarowanej na e-mail smart@smart-masaze.pl. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Smart Life – Gabinety Masażu

Zlokalizowany w Krakowie na Ruczaju gabinet to profesjonalny salon masażu oferujący szeroki wybór zabiegów wykonywanych przez doświadczonych specjalistów. Specjalnością Smart Life jest masaż klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, dla osób siedzących, kobiet w ciąży i po ciąży. Na miejscu można również zdecydować się na poprawiający wygląd masaż modelujący oraz wyszczuplający drenaż limfatyczny.