zamknij
Dzień Matki

Ul. Bukowska 109, Poznań

Manicure japoński z peelingiem lub manicure hybrydowy za 59,99 zł w Slim & Happy (zamiast 115 zł)

Wybierz opcję
Ponad 80 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na piękne i zadbane paznokcie w modnym, długotrwałym kolorze lub pielęgnującą stylizację japońską z peelingiem

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 20, 2022
Bardzo miła atmosfera, polecam serdecznie.
S
Sylwia
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 12, 2021
Wszystko w najlepszym porządku polecam
E
Ewa
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 26, 2021
Bardzo miła Pani manikiurzystka, hybryda nałożona dokładnie, niestety zdobienie odpadło po kilku dniach.
M
Magdalena
122 Oceny19 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
październik 16, 2021
miła profesjonalna obsługa
E
Ewa
15 Oceny13 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 13, 2021
Polecam gabinet i profesjonalną miłą obsługę. Parking przed gabinetem dla klientek. Ewa S.
A
Aldona
1 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
sierpień 21, 2021
Salon fryzjerski o dobrym standardzie. Mało kontaktowa Pani FRYZJERKA, szkoda,że nie wykazuje własnej inicjatywy w zmianie wizerunku. Strzyzenie poprawne,koloryzacja na 3+. Potrzebna inwestycja w szkolenie pracownika. Nie jest zły ale wymaga większego zaangażowania i uwagi skierowanej na potrzeby klienta.
K
Krzysztof
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 6, 2021
Bardzo nie polecam tego salonu. Obsługa była nie miła, opryskliwa wręcz mało profesjonalna. Mimo, iż Pani została poinformowana o fakcie ścinania włosów dla fundacji nie potrafiła wykonać tej usługi w prawidłowy sposób, ponieważ włosy jakie zostały mi przekazane były mokre. Pani twierdziła, że wie jakie są zasady i nie trzeba jej tłumaczyć wytycznych ale i tak nie była w stanie sprostać tak prostym zasadom. Mam nadzieję, że po tym wpisie Pani się dokształci...
M
Mariusz
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
marzec 13, 2021
mam troche mieszane uczucia. Z efektu strzyzenia i paznokci jestem zadowolona ale będąc na miejscu czułam mocną presje czasu. Z podcięciem bez doradztwa a ścinam rzadko i chciałabym czasem zmienić coś co bedzie do mnie pasowało. Paznokcie - Pani naprawdę bardzo miła, ale też czułam trochę jakbyśmy musiały się spieszyć. Może taki dzień - nie wiem, ale zapisując się na jakieś usługi chciałabym się poczuć bardziej "zaopiekowana". Ale myślę, że to da się spokojnie poprawić bo sama jakość wykonanych usług ok :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj manicure: japoński z peelingiem lub hybrydowy
  • zdjęcie lakieru hybrydowego: w cenie
  • czas trwania zabiegu: ok. 60 min

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 977 827. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia salonu: pon..-pt. w godz. 10-20, sob. w godz. 9-15, po uprzedniej rezerwacji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Slim & Happy

Po wizycie w studiu piękna można poczuć się atrakcyjną. Dostępne na miejscu zabiegi pomogą uwydatnić drzemiące w każdej kobiecie piękno, czy to za sprawą np. mikrodemabrazji, nowej fryzury, czy przedłużonym i zagęszczonym rzęsom. Pracujący tu specjaliści z największą troską zadbają o sylwetkę, włosy, skórę, dłonie oraz stopy, a dzięki masażom goście poczują, czym jest błogi relaks.

Zabiegi fryzjerskie wykonywane są przez elitarny zespół stylistów-fryzjerów, którzy pracują na najlepszych narzędziach oraz najlepszej jakości produktów do stylizacji włosów. Profesjonalnie wykonane zabiegi to podstawa zadowolenia klientek. Studio fryzjerskie gwarantuje nie tylko usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie, ale także zapewnia miłą i przyjemną atmosferę.

Więcej informacji na Facebooku.