Slim & Happy

Ul. Bukowska 109, Poznań

Manicure japoński z peelingiem lub manicure hybrydowy za 59,99 zł w Slim & Happy (zamiast 115 zł)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WIOSNA. Termin: 20.3.
Użyj kodu
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na piękne i zadbane paznokcie w modnym, długotrwałym kolorze lub pielęgnującą stylizację japońską z peelingiem

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj manicure: japoński z peelingiem lub hybrydowy
  • zdjęcie lakieru hybrydowego: w cenie
  • czas trwania zabiegu: ok. 60 min

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 977 827. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Godziny otwarcia salonu: pon..-pt. w godz. 10-20, sob. w godz. 9-15, po uprzedniej rezerwacji. Brak możliwości realizacji w terminie od 12.12.2022 do 08.01.2023. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Slim & Happy

Po wizycie w studiu piękna można poczuć się atrakcyjną. Dostępne na miejscu zabiegi pomogą uwydatnić drzemiące w każdej kobiecie piękno, czy to za sprawą np. mikrodemabrazji, nowej fryzury, czy przedłużonym i zagęszczonym rzęsom. Pracujący tu specjaliści z największą troską zadbają o sylwetkę, włosy, skórę, dłonie oraz stopy, a dzięki masażom goście poczują, czym jest błogi relaks.

Zabiegi fryzjerskie wykonywane są przez elitarny zespół stylistów-fryzjerów, którzy pracują na najlepszych narzędziach oraz najlepszej jakości produktów do stylizacji włosów. Profesjonalnie wykonane zabiegi to podstawa zadowolenia klientek. Studio fryzjerskie gwarantuje nie tylko usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie, ale także zapewnia miłą i przyjemną atmosferę.

Więcej informacji na Facebooku.