Sky Poland Aviation

Ciszyca 14B, Konstancin-Jeziorna

Walentynki: Lot widokowy helikopterem nad Warszawą dla 1-3 osób z Sky Poland Aviation

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Emocjonująca, podniebna przygoda z widokiem na całą Warszawę

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Dariusz
18 Oceny18 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 22, 2022
Profesionalne podejście i miła obsługa. Lot trochę za krótki bo 15 min ale warto
P
Paweł
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 14, 2022
Bardzo Polecamy. Świetna obsługa, mili ludzie, sprawnie i bezproblemowo. Jak trafi się dobra pogoda to wrażenia niezapomniane.
A
Alicja
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 31, 2022
Było naprawdę super ;) polecam każdemu ;)
V
Valeriia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 11, 2022
to był prezent dla mojego męża. mąż jest bardzo zadowolony. teraz chcemy lecieć nad Warszawą przez 30 minut. Wielkie dzięki za emocje😊👍😄

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot widokowy nad Warszawą helikopterem Robinson R44
  • czas trwania lotu: około 17-18 minut

Warunki

Maks. waga uczestnika: 130 kg. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać swój numer telefonu. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 665 212 121. Rezerwacje przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Po rezerwacji tel. należy niezwłocznie oraz obowiązkowo przesłać zakupiony groupon z kodem kreskowym lub kodem QR na adres e-mail: sales@skypoland.pl. Start w Konstancinie-Jeziornej. Przed przybyciem wymagany kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia rezerwacji. Warunkiem odbycia lotu jest uzbieranie 3-osobowej grupy oraz uprzedni kontakt z firmą Sky Poland Airlines celem potwierdzenia terminu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku odwołania rezerwacji z powodu niekorzystnych warunków pogodowych lub z przyczyn technicznych – zostanie zaproponowany inny termin. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 10. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Sky Poland Aviation

Podziwianie nadwiślańskich pejzaży z lotu ptaka, zaręczyny w przestworzach, sesja zdjęciowa na tle bezchmurnego nieba – to tylko kilka emocjonujących doświadczeń, które można przeżyć dzięki Sky Poland. Firma może pochwalić się ogromną flotą certyfikowanych helikopterów oraz samolotów w konfiguracji pasażerskiej VIP Warto dodać, że piloci pozostają do dyspozycji fanów podniebnych podróży 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.