Gra w pokoju „Kryjówka Hobbita" dla 3-6 osób za 109,99 zł ze SkillHill (zamiast 180 zł)

Do -39%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Specjalnie przygotowany pokój pełen zagadek dla 3-6 osób

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Oferta

Gra w pokoju „Kryjówka Hobbita” dla 3-6 osób: 

  • 109,99 zł zamiast 180 zł za grę od poniedziałku do piątku 

Zapowiadał się przyjemny spacer po lesie, ale każdy zakładał, że uda się z niego wrócić. Bogowie jednak zdecydowali inaczej, ale jeszcze jest cień szansy, bardzo mroczny cień, i zaledwie 60 min.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabawy: 60 min
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10 min

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Grouponów nie można realizować w dni świąteczne. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupony można realizować od poniedziałku do piątku bez ograniczenia godzinowego. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 532 071 568 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym wypadku groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

 

SkillHill


Druga fala towarzyskiej rozrywki umysłowej typu escape room. Zadaniem grupy 3-6 uczestników zabawy jest rozwiązanie sekwencji zagadek umiejscowionych w jednym z czterech pokoi. Każdy z nich ma swoją unikalną aranżację, której elementy mogą okazać się cennymi wskazówkami, pomocnymi w wykonaniu zadania w czasie 60 minut.

O ile dotychczasowy rynek escape room’ów opierał się na stworzeniu najbardziej wyszukanego klimatu, o tyle w SkillHill autentyzm otoczenia to zaledwie punkt wyjścia — pierwsze skrzypce grają tu oryginalne zagadki.

SkillHill

Rozrywka i czas wolny, Pokój zagadek
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.