Brak nowych powiadomień

Przełajowa 8, Łódź

Kuracja laserem frakcyjnym CO2: zabieg na usta za 149 zł i więcej opcji w Saloniku Urody Lili (do -44%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -43%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Skuteczny sposób odmładzania i usuwania niedoskonałości skóry: redukcja blizn potrądzikowych, przebarwień, zmarszczek i rozstępów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
N
Nikola
1 Oceny1 reviews
styczeń 25, 2020
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu; przebiegł profesjonalnie w miłej atmosferze. Widzę efekty! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Saloniku Lili.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 5 opcji

Kuracja laserem frakcyjnym CO2:

 • 149 zł zamiast 250 zł za zabieg na usta,
 • 229 zł zamiast 400 zł za zabieg na okolice oczu,
 • 299 zł zamiast 500 zł za zabieg na policzki,
 • 449 zł zamiast 800 zł za zabieg na całą twarz,
 • 699 zł zamiast 1200 zł za zabieg na całą twarz, szyję i dekolt.

Laser frakcyjny CO2 emituje wiązkę niewidzialnego dla oka światła o długości fali 10 600 nm , która pochłaniana jest przez wewnątrz- i zewnątrzkomórkową wodę. Kiedy energia lasera jest absorbowana przez uwodnioną tkankę, dochodzi do jej odparowania i wytworzenia w tym miejscu strefy koagulacji, dzięki czemu w trakcie zabiegu nie występuje krwawienie. Dzięki zastosowaniu skanera dochodzi do wytworzenia mikrouszkodzeń w skórze, co powoduje pobudzenie włókien kolagenowych do ich szybszej regeneracji.

Wskazania do zabiegu:

 • blizny potrądzikowe
 • usuwanie rozstępów
 • usuwanie blizn przerostowych
 • odmładzanie skóry szyi, dekoltu oraz dłoni
 • usuwanie drobnych zmarszczek twarzy m.in. okolicy oczu
 • usuwanie przebarwień
 • modelowanie blizn chirurgicznych
 • usuwanie włókniaków
 • wiotkość skóry

Dodatkowe informacje:

 • czas trwania zabiegu: ok. 40-60 min

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Bezwzględne przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, nowotwory, wysoka gorączka, padaczka, rozrusznik serca, bielactwo, cukrzyca, przerwana ciągłość skóry, leki zmniejszające krzepliwość krwi, łuszczyca, poparzenie słoneczne (lub inne) w miejscu, gdzie ma być zabieg, łuszczyca (stan aktywny), spożywanie alkoholu (w ciągu 24h).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 605 456 232. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – inaczej groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Salonik Urody Lili - SPA

Misją salonu jest nie tylko pielęgnowanie urody i stylizacja ciała czy niesienie skutecznej pomocy w rozwiązywaniu problemów dermatologiczno-kosmetycznych, ale także troska o poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia klientów.

W tym celu personel salonu korzysta z tradycyjnych metod, takich jak aromaterapia, masaże relaksacyjne albo chiromasaż, oraz z innowacji technologicznych, w tym lasera diodowego MedioStar Next oraz urządzenia do masażu Starvac SP2. Na miejscu wykorzystywane są jedynie produkty kosmetyczne renomowanych marek, m.in. Thalgo, Mesoesthetic, Filorga, Ella Basche.

Na klientów Saloniku Urody Lili - SPA czekają zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, twarz i całe ciało, oczyszczanie skóry poprzez peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazję, zabiegi odmładzające i wyszczuplające, makijaż permanentny oraz innowacyjny zabieg laserowy Fraxel CO2, a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Gwarancję miłej obsługi stanowi fakt, że salon został laureatem drugiego miejsca w plebiscycie „Najsympatyczniejsze i najbardziej przyjazne Centrum Urody 2014 roku”. Salon zajął także pierwsze miejsce w plebiscycie radia Parada jako najlepszy salon urody w Łodzi w 2016 roku.