Brak nowych powiadomień

Salon Olivka

Godzinny pakiet zabiegów oczyszczająco-pielęgnujących na twarz od 49,99 zł w Salonie Olivka w Babka Tower

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie: mikrodermabrazja diamentowa i mezoterapia bezigłowa z maską nawilżającą lub peeling kawitacyjny i sonoforeza z maską algową

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 6 opcji

Pakiet zabiegów na twarz (ok. 60 min):

  • 49,99 zł za 1 x mikrodermabrazja diamentowa + mezoterapia bezigłowa + maska nawilżająca,
  • 79,99 zł za 2 x mikrodermabrazja diamentowa + mezoterapia bezigłowa + maska nawilżająca,
  • 99,99 zł za 3 x mikrodermabrazja diamentowa + mezoterapia bezigłowa + maska nawilżająca,

  • 49,99 zł za 1 x peeling kawitacyjny + sonoforeza + maska algowa,
  • 79,99 zł za 2 x peeling kawitacyjny + sonoforeza + maska algowa,
  • 99,99 zł za 3 x peeling kawitacyjny + sonoforeza + maska algowa.

Mikrodermabrazja diamentowa polega na kontrolowanym ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, za pomocą specjalnej głowicy pokrytej mikrokryształkami diamentu. Do zabiegu stosowane są końcówki o różnej grubości kryształków, a moc zasysania jest na bieżąco regulowana – pozwala to dostosować głębokość ścierania do potrzeb każdego rodzaju cery. Dzięki zabiegowi skóra uwalnia się od zanieczyszczeń, odzyskuje jednolity kolor oraz poprawia się jej napięcie i elastyczność.

Mezoterapia bezigłowa to sposób odmładzania i rewitalizacji skóry. Wykorzystanie zjawiska elektroporacji, opartej na impulsach fal elektromagnetycznych, umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych do wnętrza komórek skóry, bez jej nakłuwania.

Peeling kawitacyjny to metoda mechanicznego złuszczania kolejnych warstw naskórka z wykorzystaniem ultradźwięków. Zabieg zapewnia oczyszczenie i wygładzenie cery.

Sonoforeza to wprowadzanie poprzez ultradźwięki trudnoprzyswajalnych substancji odżywczych, które poprawiają oddychanie skóry i jej ogólną kondycję.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta jest skierowana tylko do nowych klientów. Salon ma prawo odmówić realizacji grouponu klientowi, który znajduje się w bazie Salonu Olivka.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Salon czynny od pon.-pt. w godz. 11-19.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 731 281 799. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Olivka

Jak na naturalne terapie przystało w salonie znaleźć można tylko organiczne preparaty. Wolne od konserwantów i innych sztucznych składników oleje i olejki, z których na miejscu przyrządzane są mieszanki do masażu, przenoszą gości w świat ulubionych woni i kojącego relaksu. Ponadto wszystkie zabiegi wykonywane są z dbałością o najwyższy komfort na łóżkach marki Adverti. W ofercie, oprócz klasyki gatunku, znaleźć można masaż gorącą czekoladą, drenaż limfatyczny, masaż bańką chińską czy masaż sportowy. Luksusowy salon o powierzchni 108 m² mieści się w Babka Tower. Pracuje w nim wykwalifikowany i doświadczony personel.

Salon Olivka

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.