Brak nowych powiadomień

aleja Jana Pawła II 80 III pietro (w klatce C 13 kluczyk), Warszawa

Godzinny pakiet zabiegów oczyszczająco-pielęgnujących na twarz od 49,99 zł w Salonie Olivka w Babka Tower

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie: mikrodermabrazja diamentowa i mezoterapia bezigłowa z maską nawilżającą lub peeling kawitacyjny i sonoforeza z maską algową

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 6 opcji

Pakiet zabiegów na twarz (ok. 60 min):

  • 49,99 zł za 1 x mikrodermabrazja diamentowa + mezoterapia bezigłowa + maska nawilżająca,
  • 79,99 zł za 2 x mikrodermabrazja diamentowa + mezoterapia bezigłowa + maska nawilżająca,
  • 99,99 zł za 3 x mikrodermabrazja diamentowa + mezoterapia bezigłowa + maska nawilżająca,

  • 49,99 zł za 1 x peeling kawitacyjny + sonoforeza + maska algowa,
  • 79,99 zł za 2 x peeling kawitacyjny + sonoforeza + maska algowa,
  • 99,99 zł za 3 x peeling kawitacyjny + sonoforeza + maska algowa.

Mikrodermabrazja diamentowa polega na kontrolowanym ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, za pomocą specjalnej głowicy pokrytej mikrokryształkami diamentu. Do zabiegu stosowane są końcówki o różnej grubości kryształków, a moc zasysania jest na bieżąco regulowana – pozwala to dostosować głębokość ścierania do potrzeb każdego rodzaju cery. Dzięki zabiegowi skóra uwalnia się od zanieczyszczeń, odzyskuje jednolity kolor oraz poprawia się jej napięcie i elastyczność.

Mezoterapia bezigłowa to sposób odmładzania i rewitalizacji skóry. Wykorzystanie zjawiska elektroporacji, opartej na impulsach fal elektromagnetycznych, umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych do wnętrza komórek skóry, bez jej nakłuwania.

Peeling kawitacyjny to metoda mechanicznego złuszczania kolejnych warstw naskórka z wykorzystaniem ultradźwięków. Zabieg zapewnia oczyszczenie i wygładzenie cery.

Sonoforeza to wprowadzanie poprzez ultradźwięki trudnoprzyswajalnych substancji odżywczych, które poprawiają oddychanie skóry i jej ogólną kondycję.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta jest skierowana tylko do nowych klientów. Salon ma prawo odmówić realizacji grouponu klientowi, który znajduje się w bazie Salonu Olivka.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Salon czynny od pon.-pt. w godz. 11-19 z wyłączeniem czwartku.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 731 281 799. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Olivka

Jak na naturalne terapie przystało w salonie znaleźć można tylko organiczne preparaty. Wolne od konserwantów i innych sztucznych składników oleje i olejki, z których na miejscu przyrządzane są mieszanki do masażu, przenoszą gości w świat ulubionych woni i kojącego relaksu. Ponadto wszystkie zabiegi wykonywane są z dbałością o najwyższy komfort na łóżkach marki Adverti. W ofercie, oprócz klasyki gatunku, znaleźć można masaż gorącą czekoladą, drenaż limfatyczny, masaż bańką chińską czy masaż sportowy. Luksusowy salon o powierzchni 108 m² mieści się w Babka Tower. Pracuje w nim wykwalifikowany i doświadczony personel.

Salon Olivka

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy