zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Salon Masażu SPA Jaspis

Ludwika Rydygiera 6, lokal U7, Warszawa

Do 0% zniżki na Depilacja laserowa w Salon Masażu SPA Jaspis

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code TANIEJ. Ends 27.9.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Depilacja laserem diodowym Light Sheer to skuteczny sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia z wybranych partii lub całego ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Beata
14 Oceny14 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 20, 2022
Serdecznie polecam. Pani Magda wykonała fantastycznie relaksujący masaż ciała. Bardzo mila wizyta.
A
Anna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 27, 2021
Sympatyczna obsługa, masaż relaksacyjny bardzo przyjemny. Polecam.
M
Magdalena
18 Oceny13 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 24, 2021
Pani, która robiła masaż bańką chińską przesympatyczna i zabieg wykonany profesjonalne. Miejsce godne polecenia. Chętnie wracam.
O
Oleksandr
3 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
wrzesień 9, 2021
Sam masaż jest "OK" i to tyle z dobry rzeczy. Salon SPA JASPIS nie istnieje, mają opinię sprzed 11 miesięcy a po przybyciu na miejsce widzimy zupełnie inny nazwę salonu (jakieś paznokcie), pani masażystka/recepcjonistka mówi że są w trakcie zmiany naklejek. Chaos z zapisami. Zadzwoniłem w czwartek o 10:30, Pani odebrała, powiedziałem jej że mam kupon z Groupona dla siebie i dla żony, na co dostałem odpowiedz że zadzwoni po 14 jak dotrze do miejsca pracy. Oczywiście że nie oddzwoniła, a już w piątek nie odebrała w ogóle. W weekend zobaczyłem że na Google można zrobić rezerwację on-line, akurat miałem służbowy telefon i zrobiłem rezerwację na środę. (czyli rezerwacja wpłynęła z innego telefonu niż dzwoniłem w temacie Groupona). Zrobiłem też rezerwację dla żony z jej telefonu i konta Google. I o cud, tutaj już Pani maiła czas żeby oddzwonić do mnie w dniu rezerwacji, żeby powiedzieć czy nie mógłbym przenieść czas wizyty na +1 h. Zgodziłem się. Po jakimś czasie dostałem telefon że jednak Pani masażystka zdąży na czas i jakbym chciał to mogę być wcześniej. Po przybyciu dostałem prośbę o odwołanie rezerwacji przez Booksy, bo oni pobierają 40%. Niema sprawy, ale to przecież przez brak organizacji Pani masażystka tak naprawdę sama sobie "strzela w kolano". Nie miała czasu żeby zemną umówić się telefonicznie, ale miała czas żeby przyjąć mnie przy rezerwacji On-Line. Dzisiaj już Pani masażystka poszła krok dalej i zadzwoniła do mojej żony żeby zapytać czy ona "ma groupona". Jeżeli tak, to niestety nie może skorzystać z rezerwacji przez podwójne opłaty dla Groupon i dla Booksy. I zaproponowała umówić się na przyszły tydzień. Chyba nie skorzystamy. W trakcie masażu wchodziły do salonu jakieś osoby głośno gadające, co przeszkadzało w zrelaksowaniu się. Po masażu nie zaproponowano prysznica, czyli jesteś zmuszony zakładać ubrania na posmarowaną olejkiem skórę. Wiadomo że takie mniej więcej usługi musimy oczekiwać od salonu bez normalnej strony www i dłuższej historii działań. Trochę byłem złudzony brakiem negatywnych opinii. Ciekawe czy moja będzie widoczna.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • nazwa lasera/metody: LightSheer™ Diode Laser System
 • rok produkcji: 2014
 • rekomendowana liczba zabiegów: od 4 do 9 zabiegów
 • zabiegi należy wykonywać w seriach
 • czas trwania zabiegu:
  • małe partie: 10-20 min
  • średnie partie: do 25 min
  • całe ciało: ok. 2-2,5 godz.

Podczas zabiegu wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. By kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 4-8 tygodni.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 946 757. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Salon Masażu SPA Jaspis

Szukając dla siebie miejsca, gdzie można będzie zadbać o lepszy wygląd i samopoczucie, warto udać się do zlokalizowanego w warszawskim Śródmieściu gabinetu. Salon Masażu SPA Jaspis oferuje bogaty wybór zabiegów. Tutejszą specjalnością są masaże (np. bańką chińską, klasyczny, aromaterapeutyczny, limfatyczny, antycellulitowy, gorącą świecą) i pakiety spa.