Salon Beauty & Massage

Kępna 15/38, Warszawa

60-minutowy masaż klasyczny lub relaksacyjny za 79,99 zł i więcej w Salonie Beauty & Massage (-33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na relaks i rozluźnienie mięśni, wyszczuplenie sylwetki, wygładzenie skóry, a także pielęgnację ciała

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 minut
  • dostępne masaże (w zależności od opcji):
    • klasyczny
    • relaksacyjny
    • sportowy
    • gorącymi kamieniami

Masaż klasyczny: jeden z popularniejszych rodzajów masaży. Wykonywany jest zarówno na obszarze całego ciała, jak i na poszczególnych jego partiach np. na karku, plecach, kręgosłupie czy nogach. W jego trakcie terapeuci stosują rozmaite metody i techniki, m.in. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciski. Pozwala to na redukcję zmęczenia, w tym na odprężenie ciała i umysłu. Masaż ten jest stosowany w profilaktyce wielu chorób.

Masaż relaksacyjny: może przyjmować różne formy, od masażu całościowego (obejmuje poszczególne partie ciała, od stóp po szyję) do częściowego (koncentrowanie się na jednej lub kilku partiach, np. na karku i plecach, nogach, kręgosłupie). Technik, jakie stosuje się podczas tego zabiegu, jest wiele. Najczęściej masażyści, stopniowo zwiększając nacisk i napięcie, koncentrują się na redukcji stresu.

Masaż sportowy: zabieg wykorzystuje metody stosowane w masażu klasycznym, ale z użyciem większej siły i bardziej energicznie, po to, by przywrócić mięśniom sprawność, dotlenić je i poprawić krążenie krwi oraz limfy. Dzięki temu ten rodzaj masażu polecany jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie, a szczególnie profesjonalnym sportowcom. Jest częścią programów treningowych, wspiera odnowę biologiczną i pomaga utrzymać dobrą formę.

Masaż gorącymi kamieniami: opiera się na metodach stosowanych w masażu klasycznym, jednak masażysta wszystkie techniki wykonuje z użyciem rozgrzanych kamieni bazaltowych. Wpływa to szczególnie na poprawę krążenia krwi.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 932 257. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Beauty & Massage

Położony na warszawskiej Pradze salon, oferuje swoim klientom bogaty wybór masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych. W Salonie Beauty & Massage pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści oferujący m.in. masaże wspomagające odchudzanie, relaksujące, przeciwbólowe, klasyczne. Dodatkowo, oferta gabinetu uwzględnia również takie zabiegi jak: mezoterapia igłowa, peeling z masażem czy poizometryczna relaksacja mięśni (PIR).