Brak nowych powiadomień

Beauty Line Salon Fryzjerski

Laminowanie włosów (199 zł) bądź keratynowe prostowanie lub „Amerykańskie fale” (od 249 zł) i więcej w Beauty Line

Oferta niedługo się kończy!
Do -68%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na gładkie i zregenerowane włosy, sprężyste loki lub zwiększenie odporności włókien na czynniki zewnętrzne

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

By przestać codziennie kręcić się wokół prostownicy lub lokówki, wystarczy skorzystać z dzisiejszego grouponu. Na proste rozwiązanie bądź zakręconą opcję możesz skusić się w Salonie Beauty Line.

Oferta
Zabiegi fryzjerskie w 1 z 4 opcji:

1) 199 zł zamiast 600 zł za laminowanie włosów,
2) 229 zł zamiast 700 zł za fale z plazy lub uniesienie włosów od nasady (ok. 1 godz., efekt utrzymuje się 8-12 tyg.),
3) 249 zł zamiast 800 zł za keratynowe prostowanie włosów True Keratin,
4) 249 zł zamiast 800 zł za zabieg „Amerykańskie fale” Organic Curl System (ok. 3 godz., efekt utrzymuje się 9-12 miesięcy).

Dla pełnej ochrony włosów stworzono zabieg laminowania, czyli pokrycia włókien substancją zabezpieczającą je przed uszkodzeniami mechanicznymi i utratą wilgoci. Kuracja pomaga zniszczonym i wysuszonym kosmykom, dodaje im blasku i czyni odporniejszymi na splątanie.

Keratynowe prostowanie pozwala zaś na uzyskanie idealnie gładkich i prostych włosów. Keratyna to naturalny budulec włosów, który odpowiada za ich zdrowy wygląd, blask i odpowiedni poziom nawilżenia. Wprowadzenie w głąb włókien preparatu zawierającego ten składnik widocznie wygładza kosmyki i dodaje im sprężystości. Kuracja jest całkowicie bezpieczna, a włosy po niej są nie tylko miękkie i błyszczące, lecz także odporne na czynniki zewnętrzne nawet przez 5 miesięcy.

Ci, którzy marzą o sprężystych lokach, mogą zdecydować się na zabieg „Amerykańskie fale”, którego efektem jest bujna fryzura i miękkie kędziory. Umożliwia to stylizacja Organic Curl System, która dzięki odpowiednio dobranym wałkom pozwala uzyskać loki dowolnej wielkości: od nasady włosa lub jedynie na końcach. Ten utrzymujący się nawet 12 tygodni efekt można odwrócić dzięki zastosowaniu prostowania keratynowego. Używane kosmetyki nie zawierają amoniaku, więc zabieg jest w pełni bezpieczny dla włosów.

Salon Beauty Line
Salon ma swoją siedzibę w Centrum Handlowym Panorama – dzięki temu w przerwie od zakupów można skorzystać z jego usług i przejść subtelną lub totalną metamorfozę. W ofercie znajdują się bowiem klasyczne i specjalistyczne usługi fryzjerskie, w tym strzyżenie i koloryzacja włosów oraz zabiegi hamujące łysienie, jak również kosmetyczne. Kuracje oczyszczające i odmładzające są dostosowane do każdego typu cery. Wykwalifikowane kosmetyczki przeprowadzają je z użyciem innowacyjnego sprzętu, w tym najnowszej generacji lasera diodowego Hialurofrax.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Dodatkowa opłata (50zł-150zł) w przypadku włosów dłuższych niż do ramion oraz gęstych w opcji 3. i 4. Dodatkowe rabaty na najnowsze stylizacje. Przy zakupie opcji fal amerykańskich należy zgłosić się wcześniej na bezpłatną analizę włosów w salonie.
Konieczna rezerwacja tel. 22 640 11 38 lub 502 616 036 w godz. 11-17. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty Line Salon Fryzjerski

Beauty Line Salon Fryzjerski

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.