Laminowanie włosów (199 zł) bądź keratynowe prostowanie lub „Amerykańskie fale” (od 249 zł) i więcej w Beauty Line

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
Do -69%

Komentarze

27 Opinii

PF

Patrycja F. · 1 reviews
· Redeemed 2 grudnia 2017
Pani fryzjerka potrafić doradzić i bardzo dobrze dobrać fryzurę do twarzy.
Merchant replied
View Comment +
Bardzo dziekujemy pani Patrycjo.
Merchant replied · 2 grudnia 2017

IG

Izabela G. · 5 reviews TOP REVIEWER
· Redeemed 15 listopada 2017
Bardzo miła i sprawna obsługa.
Merchant replied
View Comment +
dziękujemy
Merchant replied · 15 listopada 2017

BP

Beata P. · 1 reviews
· Redeemed 14 listopada 2017
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, czułam się zaopiekowana :) Pani Ewa świetnie mi doradziła i dobrała kolor, który zakrył moje wcześniejsze pomyłki i dzięki któremu czuję się dobrze :) Polecam, polecam!
Merchant replied
View Comment +
dziękujemy
Merchant replied · 15 listopada 2017

W skrócie


By przestać codziennie kręcić się wokół prostownicy lub lokówki, wystarczy skorzystać z dzisiejszego grouponu. Na proste rozwiązanie bądź zakręconą opcję możesz skusić się w Salonie Beauty Line.

Oferta
Zabiegi fryzjerskie w 1 z 4 opcji:

1) 199 zł zamiast 600 zł za laminowanie włosów,
2) 229 zł zamiast 700 zł za fale z plazy lub uniesienie włosów od nasady (ok. 1 godz., efekt utrzymuje się 8-12 tyg.),
3) 249 zł zamiast 800 zł za keratynowe prostowanie włosów True Keratin,
4) 249 zł zamiast 800 zł za zabieg „Amerykańskie fale” Organic Curl System (ok. 3 godz., efekt utrzymuje się 9-12 miesięcy).

Dla pełnej ochrony włosów stworzono zabieg laminowania, czyli pokrycia włókien substancją zabezpieczającą je przed uszkodzeniami mechanicznymi i utratą wilgoci. Kuracja pomaga zniszczonym i wysuszonym kosmykom, dodaje im blasku i czyni odporniejszymi na splątanie.

Keratynowe prostowanie pozwala zaś na uzyskanie idealnie gładkich i prostych włosów. Keratyna to naturalny budulec włosów, który odpowiada za ich zdrowy wygląd, blask i odpowiedni poziom nawilżenia. Wprowadzenie w głąb włókien preparatu zawierającego ten składnik widocznie wygładza kosmyki i dodaje im sprężystości. Kuracja jest całkowicie bezpieczna, a włosy po niej są nie tylko miękkie i błyszczące, lecz także odporne na czynniki zewnętrzne nawet przez 5 miesięcy.

Ci, którzy marzą o sprężystych lokach, mogą zdecydować się na zabieg „Amerykańskie fale”, którego efektem jest bujna fryzura i miękkie kędziory. Umożliwia to stylizacja Organic Curl System, która dzięki odpowiednio dobranym wałkom pozwala uzyskać loki dowolnej wielkości: od nasady włosa lub jedynie na końcach. Ten utrzymujący się nawet 12 tygodni efekt można odwrócić dzięki zastosowaniu prostowania keratynowego. Używane kosmetyki nie zawierają amoniaku, więc zabieg jest w pełni bezpieczny dla włosów.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

Salon Beauty Line
Salon ma swoją siedzibę w Centrum Handlowym Panorama – dzięki temu w przerwie od zakupów można skorzystać z jego usług i przejść subtelną lub totalną metamorfozę. W ofercie znajdują się bowiem klasyczne i specjalistyczne usługi fryzjerskie, w tym strzyżenie i koloryzacja włosów oraz zabiegi hamujące łysienie, jak również kosmetyczne. Kuracje oczyszczające i odmładzające są dostosowane do każdego typu cery. Wykwalifikowane kosmetyczki przeprowadzają je z użyciem innowacyjnego sprzętu, w tym najnowszej generacji lasera diodowego Hialurofrax.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Dodatkowa opłata (50zł-150zł) w przypadku włosów dłuższych niż do ramion oraz gęstych w opcji 3. i 4. Dodatkowe rabaty na najnowsze stylizacje.
Konieczna rezerwacja tel. 22 640 11 38 lub 502 616 036 w godz. 11-17. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Beauty Line


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.