Sala Zabaw Świat Dory

Od 18,99 zł: całodzienne wejście do sali zabaw Świat Dory w Katowicach (do -40%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -40%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Szczegóły:

  • godziny otwarcia: codziennie w godz. 10-19:30.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Grouponów nie można realizować do organizacji przyjęć urodzinowych. Groupon nie upoważnia do wejścia na imprezy specjalne, warsztaty tematyczne (Dzień Dziecka itd.). 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Foliowanie obuwia dla opiekunów jest dodatkowo płatne 1 zł. Korzystanie z sali zabaw jest jednoznaczne z akceptacją jej regulaminu. Posiadacze grouponów nie mogą pozostawić dziecka tylko pod opieką personelu sali zabaw. Rezerwacja nie jest wymagana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sala Zabaw Świat Dory


Usytuowana w Centrum Handlowym Załęże sala zabaw to miejsce stworzone po to, aby nauczyć dzieci fascynujących rzeczy i pokazać im nowy wymiar zabawy. Jedną z głównych atrakcji jest interaktywna podłoga, która pozwala maluchom korzystać z 28 interaktywnych gier.

Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowano kolorową przestrzeń, gdzie można wspinać się po schodkach i linkach, przeczołgiwać tunelami, zjeżdżać z 6-metrowej zjeżdżalni, skakać na trampolinie czy nurkować w basenie z piłeczkami. W kąciku malucha na dzieci czekają zaś ogromne klocki z domkiem i bujaczkami.

Rodzice mogą zerkać na swoje pociechy, wypoczywając w kawiarni przy filiżance aromatycznego naparu. Kadra Świata Dory to w pełni przeszkoleni animatorzy, którzy nie tylko czuwają nad bezpieczeństwem dzieci, ale – przede wszystkim – dbają o niezapomnianą atmosferę zabawy i radości. W Świecie Dory można również zorganizować fantastyczne przyjęcie urodzinowe. Smaczne urodziny zapewnia zaś ścisła współpraca z Cukiernią Artystyczną Kiełek.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

Sala Zabaw Świat Dory

Zajęcia, Korepetycje, Atrakcje dla dzieci, Zajęcia dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.