Brak nowych powiadomień

Bocheńskiego 69, Katowice

Od 18,99 zł: całodzienne wejście do sali zabaw Świat Dory w Katowicach (do -40%)

Do -40%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Na miejscu przygotowano wiele atrakcji: interaktywna podłoga, zjeżdżalnie, tunele, basen z piłeczkami, kącik malucha

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Magda
1 Oceny1 reviews
maj 5, 2019
Sala trąci myszka, dość ciasna, średnio bezpieczna dla mniejszych dzieci,

W skrócie

Szczegóły:

  • godziny otwarcia: codziennie w godz. 10-19:30.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Grouponów nie można realizować do organizacji przyjęć urodzinowych. Groupon nie upoważnia do wejścia na imprezy specjalne, warsztaty tematyczne (Dzień Dziecka itd.). 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Foliowanie obuwia dla opiekunów jest dodatkowo płatne 1 zł. Korzystanie z sali zabaw jest jednoznaczne z akceptacją jej regulaminu. Posiadacze grouponów nie mogą pozostawić dziecka tylko pod opieką personelu sali zabaw. Rezerwacja nie jest wymagana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sala Zabaw Świat Dory

Usytuowana w Centrum Handlowym Załęże sala zabaw to miejsce stworzone po to, aby nauczyć dzieci fascynujących rzeczy i pokazać im nowy wymiar zabawy. Jedną z głównych atrakcji jest interaktywna podłoga, która pozwala maluchom korzystać z 28 interaktywnych gier.

Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowano kolorową przestrzeń, gdzie można wspinać się po schodkach i linkach, przeczołgiwać tunelami, zjeżdżać z 6-metrowej zjeżdżalni, skakać na trampolinie czy nurkować w basenie z piłeczkami. W kąciku malucha na dzieci czekają zaś ogromne klocki z domkiem i bujaczkami.

Rodzice mogą zerkać na swoje pociechy, wypoczywając w kawiarni przy filiżance aromatycznego naparu. Kadra Świata Dory to w pełni przeszkoleni animatorzy, którzy nie tylko czuwają nad bezpieczeństwem dzieci, ale – przede wszystkim – dbają o niezapomnianą atmosferę zabawy i radości. W Świecie Dory można również zorganizować fantastyczne przyjęcie urodzinowe. Smaczne urodziny zapewnia zaś ścisła współpraca z Cukiernią Artystyczną Kiełek.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

Sala Zabaw Świat Dory

Atrakcje dla dzieci, Muzeum i atrakcja, Rozrywka i czas wolny