Brak nowych powiadomień

Sala Zabaw Elfowa Kraina

ul. Fieldorfa 5, Opole

Dwa wejścia na salę zabaw za 13 zł i więcej opcji w Elfowej Krainie (do -40%)

10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wiele atrakcji dla dzieci: m.in. bujaki, huśtawka, basen z kulkami, trampoliny, ścianka wspinaczkowa

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta: pakiet godzinnych wejść lub wejście całodzienne
  • wiek: sala dostosowana do potrzeb młodszych i starszych dzieci

Zdjęcie 360 stopni dostępne tutaj.

Warto wiedzieć

Groupon ważny do 29.02.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Telefon do kontaktu: 793 887 793. Podczas zabawy dziecko pozostaje pod opieką osoby pełnoletniej (rodzice, opiekun). Po wykorzystaniu czasu określonego przez groupon, nalicza się kolejna godzina płatna zgodnie z cennikiem.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sala Zabaw Elfowa Kraina

Kameralna sala zabaw to miejsce, w którym mnóstwo rozrywki czeka na dzieci w rozmaitym wieku. Dla najmłodszych przygotowano jeździki, bujaki i huśtawkę, a nieco starsze pociechy mogą korzystać ze zjeżdżalni, trampoliny, ścianki wspinaczkowej, labiryntu czy basenu z kulkami. Frajdę zapewnia też zamek do skakania i ruchomy tunel.

Podczas gdy dzieci oddają się beztroskiej zabawie, dorośli mogą zrelaksować się przy filiżance kawy. Ponadto w Elfowej Krainie organizowane są tematyczne urodziny oraz warsztaty (plastyczne, językowe i taneczne).