zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

Rumi Martyna Mierzwińska

Pogodna 4C lok. U6, Białystok

Do 29% zniżki na: Masaż lomi lomi i peeling w firmie Rumi Martyna Mierzwińska

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż lomi lomi jest niezwykle relaksujący. Mięśnie po takim masażu są rozluźnione, zaś peeling działa wygładzająco na skórę.

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

60-minutowy masaż lomi lomi

To głęboko odprężający i uwalniający od stresu rytuał wellness. Łączy uzdrawiającą moc dotyku, olejów, muzyki i ciepła, aby przywrócić pełny potencjał sił życiowych. Terapeuta w sposób harmonijny i zgodny z rytmem hawajskiej muzyki masuje osobę stosując odpowiedni nacisk przedramion. Masaż ten likwiduje stres, usuwa napięcia mięśniowe, odpręża i wycisza.

120-minutowy masaż lomi lomi z peelingiem

To głęboko odprężający i uwalniający od stresu rytuał wellness obejmujący masaż oraz peeling całego ciała. Łączy uzdrawiającą moc dotyku, olejów, muzyki i ciepła, aby przywrócić pełny potencjał sił życiowych. Terapeuta w sposób harmonijny i zgodny z rytmem hawajskiej muzyki masuje osobę stosując odpowiedni nacisk przedramion. Masaż ten likwiduje stres, usuwa napięcia mięśniowe, odpręża i wycisza. Peeling wygładza ciało, nawilża, odżywia i poprawia elastyczność.

Terapeuta dostosowuje siłę nacisku indywidualnie do potrzeb klienta. 

Warunki

Przeciwwskazania: choroby skóry. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 531 083 420. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystać groupon: 1. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Maks. liczba osób, które mogą wykorzystać 1 groupon: 1.

Rumi Martyna Mierzwińska

Gabinet kosmetyczny RUMI powstał z pasji i zamiłowania do kosmetologii. RUMI to nowoczesny i przyjazny gabinet kosmetyczny zlokalizowany w centrum Białegostoku. To miejsce stworzone z myślą o osobach, które pragną zadbać o swój wygląd dzięki najnowszym trendom, jak również spędzić czas w relaksującej atmosferze. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych i skutecznych preparatach oraz urządzeniach. Proponujemy atrakcyjne, przyjemne oraz skuteczne zabiegi, które efektywnie pomagają zminimalizować lub całkowicie usunąć defekty skóry oraz utrzymać twarz i ciało w doskonałej formie.