Restauracja Gdańska

Świętego Ducha 16/24, Gdańsk

3-daniowa kolacja dla 1, 2 lub 4 osób w Restauracji Gdańska (do -32%)

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Przykładowa uczta: łosoś wędzony z kawiorem Rajców gdańskich, zupa borowikowa, kaczka po polsku z konfiturą wiśniową i jabłkiem pieczonym

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: 3-daniowa kolacja (dowolna przystawka, zupa i danie główne)
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohol
  • oferta ważna: na miejscu

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholu. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę rezerwacja.groupon.pl Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Ofertę grouponu stanowi aktualna karta menu. Karta menu może ulec zmianie lub modyfikacji w każdym momencie (ze względu na sezonowość, dostępność surowców lub zmianę oferty). Groupony się nie sumują (1 osoba w danym dniu może wykorzystać tylko 1 groupon). Jeżeli jedna osoba posiada więcej grouponów i chce wykorzystać je w jednym dniu to restauracja decyduje o przyjęciu takiej rezerwacji. W jednym dniu z grouponu może skorzystać maks.10 osób. Przy większej liczbie grouponów/osób to restauracja decyduje o dostępności miejsc i przyjęcia rezerwacji. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Restauracja Gdańska

Już od progu łatwo dostrzec, że aranżacja lokalu inspirowana jest architekturą XVII-wiecznego Gdańska – bogato dekorowane ściany, modele okrętów oraz miniatury przedstawiające życie w grodzie Neptuna cieszą oczy przybywających tu gości. Jednak oryginalne wnętrze to nie jedyny atut Restauracji Gdańskiej. Lokal może pochwalić się bowiem menu, które łączy kuchnię starogdańską, polską oraz międzynarodową. Wśród dań warto wyróżnić zupę borowikową, polędwicę wołową z rusztu, giczkę jagnięcą z ziemniakami i warzywami czy też smażonego sandacza w sosie borowikowym

Warto dodać, że restaurację odwiedziły takie osobistości jak m.in. Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski, Dariusz Michalczewski czy Irena Kwiatkowska.