Brak nowych powiadomień

Restauracja Czarownica

Branickiego 9, Warszawa

21 zł za groupon wart 30 zł do wydania na całe menu i więcej w Restauracji Czarownica (-30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu tradycyjne potrawy, takie jak np. tatar ze śledzia w śmietanie, rosół domowy, kartacze ze skwarkami, pierś z kaczki i więcej

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • przedmiot oferty: groupon wartościowy na całe menu (z wyłączeniem napojów)
  • menu dostępnej jest tutaj

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać na prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: poniedziałek - środa 12-20, czwartek 12-21, piątek - sobota 12-22, niedziela 12-21.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Czarownica

Zlokalizowana w centrum miasteczka Wilanów restauracja serwuje tradycyjne polskie potrawy, urozmaicone smakami z różnych zakątków Europy. Swobodna atmosfera i szeroki wybór dań sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi, rodziną czy też w formie posiłków biznesowych. Lokal oferuje także wynajem powierzchni na bankiety i przyjęcia okolicznościowe. Wszystkie specjały przygotowywane są pod czujnym okiem szefa kuchni, który ogromną wagę przywiązuje do świeżych, regionalnych produktów.