zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Phumin Salon Masażu Tajskiego

Do 26% zniżki na: Masaż - Tajski w firmie Phumin Salon Masażu Tajskiego

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

nasza usługa jest warta twojego czasu, możesz spędzić czas ze znajomymi/rodziną, aby w tym samym czasie skorzystać z masażu.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
R
Radosław
12 Oceny5 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 17, 2022
Jedna gwiazdka za pomieszczenie - brudno, nieprzyjemny zapach (śmierdziało), brak ręcznika do położenia (dziewczyny do zabiegu położone na brudnych szmatach - klimat gorszy niż w Tajlandii. Co do samego masażu bez uwag i zastrzeżeń. System rezerwacji booksy porażka - dwie osoby umówione na tą samą godzinę, a faktycznie na miejscu okazało się, że dwie różne godziny. Było mi przykro bo kupiłem to na prezent urodzinowy.
M
Marika
5 Oceny2 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
lipiec 8, 2021
Masaż rewelacja. Polecam w 100%!

O tej ofercie

Masaż tajski pleców, głowy i ramion dla 2 osoby (60 minut)

Masaż tajski z olejkiem - aromaterapia dla 2 osoby (60 minut)

Tajski masaż z ciepłym olejkiem kokosowym dla 2 osób (60 minut)

Zapraszamy do oryginalnego masażu tajskiego.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://booksy.com/pl-pl/104185_phumin-salon-masazu-tajskiego_masaz_22875_torun#from-moment. Klienci nie mogą wybrać konkretnych terapeutów. Groupon nie obowiązuje w dniach: Piątek, Sobota, Niedziela. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Maks. liczba osób, które mogą wykorzystać 1 groupon: 2. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Phumin Salon Masażu Tajskiego

Gabinet należy do sieci salonów specjalizujących się w wykonywaniu masaży tajskich. O odpowiedni nastrój oraz prawidłowe wykonanie zabiegu dbają doświadczone masażystki z Tajlandii. Oferta Phumin to m.in. tajski masaż tradycyjny, dla seniorów, dla par, sportowy, refleksologia.