Brak nowych powiadomień

ul. Wilcza 25, lok. 8, Warszawa

Masaż do wyboru: tybetański, leczniczy, algami hawajskimi i inne od 79 zł oraz więcej opcji w Studiu Pemodelan (do -55%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -52%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaże do wyboru m.in. tybetański, drenaż limfatyczny, bambusem królewskim, algami hawajskimi, wino z cynamonem, orientalny i wiele więcej

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

Więcej informacji dostępnych na Facebooku oraz Instagramie

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta jest skierowana tylko dla nowych klientów. Studio Pemodelan ma prawo odmówić realizacji Grouponu klientowi, który znajduje się w bazie Studia Pemodelan.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online na stronie: www.pemodelan.versum.com z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pemodelan

Gabinet Zdrowego Ciała Pemodelan to kameralne studio w centrum Warszawy otwarte od 2010 roku. W Pemodelan zadbać można kompleksowo o swoje zdrowie, a także o harmonię łączącą sferę duchową z cielesną. W studiu można zatem skorzystać z masaży, zabiegów wyszczuplających, oraz wziąć udział w konsultacjach dotyczących zdrowego trybu życia.

Pemodelan

Masaż, Masaż całego ciała