Brak nowych powiadomień

Pemodelan

Masaż do wyboru: tybetański, leczniczy, algami hawajskimi i inne od 79 zł oraz więcej opcji w Studiu Pemodelan (do -55%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -54%
10 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaże do wyboru m.in. tybetański, drenaż limfatyczny, bambusem królewskim, algami hawajskimi, wino z cynamonem, orientalny i wiele więcej

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

Więcej informacji dostępnych na Facebooku oraz Instagramie

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta jest skierowana tylko dla nowych klientów. Studio Pemodelan ma prawo odmówić realizacji Grouponu klientowi, który znajduje się w bazie Studia Pemodelan.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online na stronie: www.pemodelan.versum.com z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pemodelan

Gabinet Zdrowego Ciała Pemodelan to kameralne studio w centrum Warszawy otwarte od 2010 roku. W Pemodelan zadbać można kompleksowo o swoje zdrowie, a także o harmonię łączącą sferę duchową z cielesną. W studiu można zatem skorzystać z masaży, zabiegów wyszczuplających, oraz wziąć udział w konsultacjach dotyczących zdrowego trybu życia.

Pemodelan

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.