Pelle clinic

1 Maja 5, Sopot

Do 54% zniżki na: Oczyszczanie wodorowe z pielęgnacją w firmie Pelle clinic

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Dzięki zabiegowi oczyszczania wodorowego uzyskasz gładką, jednolitą i odświeżoną skórę.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Oczyszczanie wodorowe z pielęgnacją

Efekty zabiegu:

- oczyszczenie skóry

- eliminacja wolnych rodników

- głębokie nawilżanie

- gładka, jednolitą i odświeżoną skórę.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 505 050 572. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach.

Pelle clinic

Pelle clinic to miejsce dla osób chcących poprawić komfort życia oraz zachować atrakcyjny wygląd przez długi czas. Stawiamy na naturalne piękno, które warto podkreślać subtelnie, bez nadmiernej ingerencji. Wszystkie decyzje dotyczące leczenia podejmujemy w porozumieniu z Pacjentem i zgodnie z jego oczekiwaniami. W ofercie kliniki znajdują się zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przez doświadczonych lekarzy, zabiegi kosmetologiczne, trychologiczne jak i masaże. Nasza klinika mieści się w klimatycznej kamiennicy w samym centrum Sopotu w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Monte Cassino. Dzięki wyjątkowemu położeniu, zapewniamy naszym Pacjentom pożądany w dzisiejszych czasach komfort dojazdu i bliskość centrum.