Brak nowych powiadomień

Pałac na Wodzie Falkowski

Zarzecze 17B, Augustów

Regulacja brwi (11 zł), henna brwi z regulacją (23 zł) i więcej w Pałacu na Wodzie Falkowski

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Henna, regulacja brwi i rzęs – Augustów

O tej ofercie

Regulacja brwi

Henna brwi z regulacją

Henna brwi i rzęs z regulacją

Zapraszamy.

Warto wiedzieć

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 534 297 210 | palacnawodzieaugustow@gmail.com. Na terenie dostępny bezpłatny parking. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Pałac na Wodzie Falkowski

Pałac na wodzie Falkowski zlokalizowany jest w Augustowie nad brzegiem rzeki Netta, w niedalekiej odległości od jeziora Necko. W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się winda, pokoje z miejscami noclegowymi o podwyższonym standardzie, a także własna baza leczniczo-rehabilitacyjna i gastronomiczna. Przed budynkiem znajduje się parking i utwardzone dojścia. Sąsiedztwo obiektu z rzeką zapewnia gościom wspaniałe widoki oraz możliwość miłego spędzenia czasu na spacerach lub wycieczkach rowerowych po bulwarach nadrzecznych, których przedłużeniem są leśne tereny rekreacyjne i plaża miejska (j. Necko).