Stacja Narciarska Nowa Osada

Stacja Narciarska Nowa Osada

Do -44%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Stacja czynna jest codziennie od 8 do 22 i oferuje 6 tras zjazdowych

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie
Szczegóły:

  • 4-osobowa kolej krzesełkowa oraz wyciągi orczykowe
  • 6 tras zjazdowych, oświetlonych i dośnieżanych armatkami ( Trasy zjadowe
  • Zobacz Nową Osadę na żywo
  • Warunki na stoku

Na terenie ośrodka:

Dodatkowe informacje:

  • karnet ważny przez cały dzień stok narciarski czynny codziennie w godz. od 8 do 22
  • kaucja zwrotna za karnet: 10 zł
  • skipassy ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży w wieku od 4 do 12 lat oraz seniorom po 65. roku życia na podstawie okazania ważnego dokumentu ze zdjęciem
  • ratrakowanie stoku codziennie między 16-17 (jeśli w trakcie ważności karnetu natrafisz na przerwę zostanie Ci ona doliczona)

Mapa tras narciarskich:

Gdzie spędzić ferie z dziećmi lub zimowy urlop przyjaciółmi? Z odpowiedzią przychodzi oferta na narty w Wiśle w Beskidzie Śląskim. Karnet na wiślański skipass to dostęp do atrakcji na świeżym powietrzu przez 7 dni w tygodniu. Ośrodek narciarski Nowa Osada jest odpowiedni dla rodzin oraz doceniany przez doświadczonych narciarzy. Blisko 4 km tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności, sztucznie dośnieżanych i w większości oświetlonych, kolej linowa, wyciągi krzesełkowe i talerzykowe – to tylko część oferty.

Warunki


Groupon ważny do 01.04.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów. Groupon można wymienić na karnet i zrealizować najwcześniej 12 godzin od daty zakupu. Karnet jest ważny przez 6 godzin od momentu pierwszego użycia. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupony sprzedawane przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Kaucja zwrotna za karnet wynosi 10 zł (zwrot w kasie stoku). Karta terminowa (karnet) jest aktywowana i personalizowana w momencie pierwszego zbliżenia do czytnika bramki w okresie obowiązywania karty. Jedyną osobą uprawnioną do korzystania z karty terminowej (karnetu) w okresie jej obowiązywania jest osoba, która dokonała aktywacji i personalizacji karty (karnetu). W przypadku odstąpienia osobie trzeciej, karta będzie blokowana bezzwrotnie. Właściciela karnetu obowiązuje Regulamin Stacji Narciarskiej. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stacja Narciarska Nowa Osada


Stacja zaprasza codziennie wszystkich fanów białego szaleństwa do zabawy na stoku od rana do wieczora. Do wyboru jest aż 6 tras zjazdowych dla narciarzy, snowboardzistów oraz osób początkujących – ratrakowanych, naśnieżanych i oświetlonych. Alternatywną drogą na górę jest kolej liniowa, z której jednocześnie mogą skorzystać 4 osoby. Ci, którzy nie mają własnego sprzętu narciarskiego, powinni skierować swoje kroki do sklepu lub wypożyczalni. Ponadto na miejscu znajduje się serwis. Rozpoczynając zaś przygodę z nartami lub snowboardem, warto skorzystać z pomocy instruktora ze szkółki posiadającej licencję SITN-PZN, co świadczy o wysokim poziomie nauczania.

Stacja Narciarska Nowa Osada

Sport i rekreacja, Narciarstwo i snowboarding, Atrakcje dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.