OK Clinic

Piekarnicza 3/9, Gdańsk

Pakiet higienizacyjny dla 1 osoby za 159 zł w OK Clinic w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet stomatologiczny przywracający zębom naturalną biel i chroniący je przed chorobami dziąseł oraz próchnicą

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Ala
4 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 21, 2022
Byłam bardzo zadowolona z wizyty. Pani Ewa wyczyściła mi dokładnie kamień z przestrzeni międzyzebowych. Potem byłam na wypełnieniu, Pani Justyna też świetnie wykonała ten zabieg, bardzo delikatnie i z wyczuciem.
A
Aneta
4 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 15, 2022
Bardzo polecam. Będę tu wracać ;)
J
Joanna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 8, 2022
Bardzo miła atmosfera ;) widać różnice przed i po, lepiej czuje się ze sobą. Serdecznie polecam!
I
Ilona
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 25, 2022
Bardzo dokładnie wykonany zabieg, jestem pod wrażeniem i w miłej atmosferze. Zamierzam wrócić do tego gabinetu :)
P
Paweł
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 24, 2022
Bardzi fajne miejsce z miłą obsługą. Zabieg higienizacyjny wykonany zgodnie z opisem. Nie ma sie do czegk przyczepic. Polecam.
J
Judyta
4 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 29, 2021
Byłam już wcześniej w innej klinice na zabiegu higienizacji i niestety tej wizyty w ok clinic nie mogę dodać do udanych. Niestety nie polecam,
W
Wiola
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 22, 2021
Polecam 😊 Usługa zgodna z opisem
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 20, 2021
Wszystko profesjonalnie
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • pakiet higienizacyjny składa się z 4 etapów: skaling, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja
  • dodatkowo na miejscu można wykonać badanie jamy ustnej w celu ustalenia dalszego planu leczenia

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Regularne usuwanie kamienia nazębnego, usuwanie złogów, osadów oraz przebarwień, a także fluoryzacja mogą ochronić zęby przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz pojawianiu się próchnicy.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 508 044 644. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupony nie łączą się ze sobą. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

OK Clinic

Mieszczący się w Gdańsku na Morenie gabinet swoim klientom proponuje leczenie zębów zgodne z najnowocześniejszymi standardami. Bogata oferta zabiegowa, wykwalifikowany personel oraz nowoczesny sprzęt (np. leczenie z użyciem mikroskopu) sprawiają, że ból zębów odchodzi w zapomnienie.

Na miejscu można wykonać przegląd, który da odpowiedź na pytanie o stan uzębienia. Ubytki dentysta może wypełnić kompozytowo lub z wykorzystaniem włókna szklanego. Ponadto w ofercie dostępne są również zabiegi stomatologii dziecięcej (np. usuwanie mleczaków), z zakresu ortodoncji czy endodoncji.