OK Clinic

Piekarnicza 3/9, Gdańsk

Do 46% zniżki na Przegląd stomatologiczny (czyszczenie, prześwietlenie, egzamin) w OK Clinic Professional Family Dental Care

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet stomatologiczny przywracający zębom naturalną biel i chroniący je przed chorobami dziąseł oraz próchnicą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Ania
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
dzień temu
Zdecydowanie polecam. Przyjemna atomosfera, zabieg starannie wykonany. Na pewno jeszcze skorzustam:)
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 16, 2023
Zabieg wykonany bardzo starannie i delikatnie. Nie czułam żadnego dyskomfortu. Wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Jestem straszną panikarą i mam nadwrażliwe zęby, ale nic nie bolało!
R
Rafał
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
styczeń 13, 2023
Profesjonalny zabieg
W
Wiktoria
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 10, 2022
Bardzo Polecam Zabieg wykonany bardzo starennie i delikatnie przez Panią Ewę. W gabinecie panowała przemiła atmosfera. Higenizacja zawsze była moim koszmarem ale teraz się to zmieniło, jeszcze raz polecam dla osób które posiadają nadwrażliwe zęby.
D
Dorota
9 Oceny7 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 8, 2022
Polecam, miła atmosfera, profesjonalne podejście do klienta
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • pakiet higienizacyjny składa się z 4 etapów: skaling, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja
  • dodatkowo na miejscu można wykonać badanie jamy ustnej w celu ustalenia dalszego planu leczenia

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Regularne usuwanie kamienia nazębnego, usuwanie złogów, osadów oraz przebarwień, a także fluoryzacja mogą ochronić zęby przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz pojawianiu się próchnicy. 

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 508 044 644. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupony nie łączą się ze sobą. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

OK Clinic

Mieszczący się w Gdańsku na Morenie gabinet swoim klientom proponuje leczenie zębów zgodne z najnowocześniejszymi standardami. Bogata oferta zabiegowa, wykwalifikowany personel oraz nowoczesny sprzęt (np. leczenie z użyciem mikroskopu) sprawiają, że ból zębów odchodzi w zapomnienie.

Na miejscu można wykonać przegląd, który da odpowiedź na pytanie o stan uzębienia. Ubytki dentysta może wypełnić kompozytowo lub z wykorzystaniem włókna szklanego. Ponadto w ofercie dostępne są również zabiegi stomatologii dziecięcej (np. usuwanie mleczaków), z zakresu ortodoncji czy endodoncji.