Natalia_mani

Zaokopowa 4/6 lok. 5 (salon To Tu Studio), Warszawa

Manicure hybrydowy, uzupełnianie żelowe i więcej w Natalia_mani (do -50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zadbane i kolorowe paznokcie zarówno dłoni, jak i stóp

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj manicure/pedicure: manicure hybrydowy, pół pedicure
  • czas trwania zabiegu: ok. 90 - 120 minut (w zależności od opcji)
  • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego: 10 zł

Półpedicure to zabieg pielęgnujący paznokcie u stóp. Obejmuje kąpiel stóp, obcięcie i oszlifowanie paznokci, wygładzenie lub wycięcie skórek oraz pomalowanie lakierem hybrydowym.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 880 660 286. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Natalia_mani

Prowadzony na terenie Warszawy salon, specjalizuje się w zabiegach kosmetycznych paznokci dłoni oraz stóp. W Natalia_mani można wybierać pośród stylizacji hybrydowej, klasycznej czy japońskiej. Dodatkowo, na miejscu wykonywane jest żelowe przedłużanie paznokci.