Niepokoj.eu

Próchnika 1/323, Łódź

Escape the room: wejście do pokoju Laboratorium Profesora Moreau dla 2-5 osób od 69,99 zł w Niepokój

Wybierz opcję

Wyróżniki

50-minuta rozgrywka podczas której na uczestników czeka szereg zagadek i przeszkód – niebanalna forma spędzenia czasu w gronie znajomych

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Wejście do pokoju zagadek – Laboratorium Profesora Moreau

  • 69,99 zł zamiast 100 zł za grę dla 2-5 osób wt-pt do 16
  • 79,99 zł zamiast 100 zł za grę dla 2-5 osób wt-pt

Laboratorium Profesora Moreau – w opanowanej przez tajemniczy wirus Łodzi, prace nad lekiem prowadzone były w ścisłej tajemnicy. Profesor Moreau, który stał na czele zespołu badawczego niespodziewanie zaginął. Zadaniem uczestników będzie znalezienie wskazówek profesora oraz rozwiązanie zagadek, tak by odnaleźć lek ukryty w jego laboratorium.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W poniedziałki Niepokoj.eu nieczynny.
Dodatkowe informacje: pod numerem tel. 530 292 477. Nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku nie podania kodu zabezpieczającego w ciągu 24 godz od dokonania rezerwacji, rezerwacja zostanie anulowana. W przypadku przybycia poza wyznaczonym terminie (wt-pt), konieczna będzie dopłata w wysokości 50 zł na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na http://niepokoj.eu/#reservation z podaniem kodu zabezpieczającego w polu Pytania/Specjalne życzenia. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Niepokoj.eu

Przeniesiona w rzeczywiste realia gra typu Escape the room to niebanalna rozrywka, z której skorzystać można przy udziale firmy Niepokój. 3 rodzaje scenariuszy wprowadzą jego uczestników w role wymagające nie tylko sprytu czy kreatywności, ale także pracy zespołowej – zawodnicy mają jedynie 50 minut by zwycięsko opuścić pokój.