NAORI Institute

Osiecka 53, Warszawa

Zabieg Body Scalpel 5.0 lub Lipo-Fit w NAORI Institute (do -50%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZNIZKA20. Ważny do 28.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Profesjonalne zabiegi wyszczuplające wykorzystujące znane i sprawdzone technologie

O tej ofercie


Szczegóły:

 • rodzaj zabiegu: Body Scalpel 5.0 lub modelująco-wyszczuplający Lipo-Fit
 • partie ciała:
  • Body Scalpel 5.0 – brzuch, uda i pośladki (czas trwania ok. 55 min)
  • Lipo-Fit – uda, pośladki i brzuch (czas trwania ok. 1 godz. 5 min)

Body Scalpel 5.0

Profesjonalny zabieg modelujący sylwetkę, obejmujący 5 technologii w jednym urządzeniu (LipoZero).

 • radiofrekwencja multipolarna o częstotliwości 800 kHZ (lifting, ujędrnienie, stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu oraz elastyny, redukcja cellulitu)
 • lipoliza ultradźwiękowa do 45 kHz (implozja komórek tłuszczowych, redukcja obwodów, eliminacja lokalnych otłuszczeń)
 • lipolaser do 60 nm (fotobiomodulacja komórek tłuszczowych, modelowanie sylwetki)
 • światło LED:czerwone – wspomaga metabolizm skóry oraz stymuluje fibroblasty,
 • światło LED niebieskie – działa łagodząco i przeciwzapalnie.

Zaawansowana technologia umożliwia kształtowanie sylwetki, m.in. w przypadku cellulitu, wiotkości skóry, lokalnych otłuszczeń (brzuch, boczki, wewnętrzna partia ud i kolan)


Lipo- Fit

To innowacyjna metodą usuwającą nadmiar tkanki tłuszczowej, wykorzystującą fale ultradźwiękowe niskiej częstotliwości i wysokiej mocy, działające selektywnie na komórki tłuszczowe, trwale je niszcząc.

Dzięki zastosowaniu technologii Vacuum przed zabiegiem liposukcji udrożniany jest układ limfatyczny, pobudzając go do wydalania zbędnych produktów przemiany materii. Po zabiegu odprowadzane są toksyny do kanałów limfatycznych. Technologia kawitacji ultradźwiękowej umożliwia miejscowe rozbijanie adipocytów na brzuchu, ramionach, biodrach, pośladkach oraz udach i kolanach. Już po pierwszym zabiegu może dojść do zauważalnej redukcji obwodu ciała, gdyż następuje wchłanianie obrzęków.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod groupon i kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 780 526 512. Godziny pracy: pon. - pt: 09:00 - 20:00, sob: 09:00 - 16:00. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

NAORI Institute

Nowe miejsce na mapie Warszawy tworzące innowacyjne połączenie kosmetyki estetycznej, zabiegów pielęgnujących i relaksujących. NAORI po japońsku oznacza m.in. powrót do zdrowia, regenerację, przywracanie, odnowienie, odzyskanie. Chcielibyśmy, aby znaczenia powyższych słów od początku stanowiły DNA Instytutu, pozwalały wspólnie budować wyjątkową przestrzeń oraz tworzyć relacje oparte na zaufaniu. Profesjonalny Zespół zadba, aby każdy poczuł się w NAORI swobodnie i wyjątkowo. Do zobaczenia w NAORI Institute.