Bilet na dowolny seans 2D ważny przez cały tydzień od 16,90 zł w sieci kin Multikino (do -43%)

Wiele lokalizacji

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
450+ odsłon dziennie

W skrócieWybierz 1 z 2 opcji

 • 16,90 zł zamiast 27,90 zł za bilet na seanse w całej Polsce z wyłączeniem Warszawy,
 • 18,90 zł zamiast 32,90 zł za bilet na seanse w Warszawie (ważny również w całej Polsce),

Bilet obowiązuje na dowolnie wybrany film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino od poniedziałku do niedzieli.

Okazja, by zobaczyć między innymi takie filmy, jak:

 • „Dunkierka”

Film opowiada o najbardziej zaciekłej bitwie II Wojny Światowej, kiedy to alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady i Francji zostają otoczeni przez niemiecką armię.

 • „Wojna o planetę małp”

Ludzie i małpy przygotowują się do wielkiej bitwy, od której zależy przyszłość obu gatunków. Film jest kontynuacją „Genezy planety małp” oraz „Ewolucji planety małp”.

 • „Mała Wielka Stopa”

Nastoletni Adam, z natury nieśmiały i zwyczajny chłopiec, wyrusza na wyprawę, której celem jest odnalezienie dawno zaginionego taty. Wkrótce nastolatek odkryje, iż jego ojciec nie tylko mieszka w puszczy, ale jest także potomkiem legendarnego Yeti.

 • „Atomic Blonde”

Na świecie panuje zimna wojna. Tajna agentka MI6 zostaje oddelegowana do Berlina, by odnaleźć zaginioną listę, na której wpisano podwójnych szpiegów. Jej zadaniem jest zbadanie, jak zginął jeden z nich.

 • „Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film”

Zwariowana animowana komedia rodzinna. Dwóch obdarzonych niezwykłą wyobraźnią kolegów szkolnych słynie z niesamowitych wyczynów. Pewnego dnia hipnotyzują nielubianego dyrektora, każąc mu wierzyć, że jest niepokonanym, choć niezbyt rozgarniętym superbohaterem, znanym jako Kapitan Majtas.

 • „Gru, Dru i Minionki”

Balthazar Bratt, niedoszły dziecięcy gwiazdor z lat 80., próbuje zrealizować plan zdominowania całego świata, a para agentów Ligi Antyzłoczyńców, Gru i Lucy, musi mu w tym przeszkodzić. Gdy jednak na drodze Gru staje jego brat bliźniak Dru, Gru mimowolnie wstępuje z powrotem na ścieżkę nikczemności.

 • „Spider-Man: Homecoming”

Zafascynowany przygodą z Avengersami Spider-Man wraca do domu i próbuje dostosować się do codzienności, cały czas pozostając pod czujnym okiem swego mentora. Gdy jednak pojawia się Vulture – nowy wróg – nagle zagrożone staje się wszystko, co ważne dla Petera.

 • „Volta”

Bohaterem nowej komedii Juliusza Machulskiego jest Bruno Volta – mistrz w rozwiązywaniu zagadek i analizowaniu ludzi. Jego rywalką staje się Wiki, która w ścianie starej kamienicy znajduje drogocenny przedmiot. Na widzów czekają sensacyjne zwroty akcji, znakomita intryga i błyskotliwe dialogi.

 • „Rock Dog. Pies ma głos!”

Bodzio, mastyf tybetański, postanawia iść za głosem przeznaczenia – wyrusza do wielkiego miasta, by zostać gwiazdą rocka. Pełna humoru, a jednocześnie wzruszająca opowieść o spełnianiu marzeń.

 • „Kedi – sekretne życie kotów”

Wyjątkowy dokument o życiu kotów mieszkających w Stambule – mieście, w którym miauczące czworonogi uważane są za symbol szczęścia i dostatku. Czworonożni pupile to nieodłączna część lokalnej społeczności, a oglądanie codzienności z ich perspektywy to niebywała przyjemność nie tylko dla miłośników kotów.

 • „Alibi.com”

Podobno kłamstwo ma krótkie nogi. Nie wierzą w to jednak właściciele Alibi.com i swym klientom są w stanie znaleźć wymówkę na każdą okazję. Sprawy się komplikują, kiedy właściciel firmy zakochuje się w kobiecie, która najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa.

 • „Paryż może poczekać”

Wzruszająca opowieść o odkrywaniu życia na nowo. Znudzona swoim życiem żona producenta filmowego wyrusza w podróż, która pozwoli chłonąć magiczne zakątki Francji wszystkimi zmysłami. Jej towarzyszem jest bliski współpracownik jej męża – beztroski Francuz, który wyznaje filozofię „żyj chwilą”.

 • „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”

Kosmiczni agenci Valerian i Laurelina stają przed misją przeprowadzenia śledztwa w kulturowym i politycznym centrum Galaktyki – Mieście Tysiąca Planet. To tam staną twarzą w twarz ze złowrogą siłą, która może zagrozić bezpieczeństwu całego wszechświata.

 • „Annabelle: Narodziny zła”

Druga część bazującego na konsekwentnym budowaniu napięcia przy jednocześnie prostych rozwiązaniach fabularnych horroru. Twórca lalek i jego żona decydują się otworzyć swój dom dla siostry zakonnej i kilku dziewcząt z zamkniętego sierocińca. Goście szybko stają się celem opętanego ducha Annabelle.

 • „Moje wakacje z Rudym”

Pełna humoru, wzruszająca opowieść o niezwykłej przyjaźni jedenastoletniego chłopca z jedynym w swoim rodzaju czerwonym psem. Przygarnięty przez chłopca zwierzak staje się jego nieodłącznym towarzyszem na dobre i na złe.

 • „Bodyguard Zawodowiec”

Jackson Smith uważany jest za najlepszego ochroniarza na świecie. Jego życie się komplikuje, gdy dostaje nowe zadanie – ma zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy, który musi zeznawać w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości. Oskarżony zbrodniarz za wszelką cenę stara się nie dopuścić do procesu.

Sprawdź pełny repertuar tutaj.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Ograniczenia: kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D, miejsc VIP oraz sal xtreme. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa zakupu w kasie oraz innych preferencji w stosunku do pozostałych klientów. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybranym przez posiadacza seansie filmowym. Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 30.09.2017. 

naprezent

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 33 kina w 27 miastach, dysponując blisko 270 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Komentarze

Korzystna cena i łatwe w obsłudze 🙂
Ewelina S. · 3 godziny temu
Wszystko ok
Paweł S. · 9 godzin temu
Wszystko się udało. Tylko należy zainstalować aplikacje mobilną Groupon i wtedy ładnie wszystko działa bo bez tego nie jest do końca ok tzn. nie można zczytac wszystkich kodów po otwarciu zakladki na swoim koncie.
Agnieszka L. · 17 godzin temu
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.