Brak nowych powiadomień

ul. Warszauera 3, Kraków

Wybielanie zębów dla 1 osoby za 794,50 zł w MQ Dental Kraków

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Szybki i efektywny sposób na wybielanie zębów pozwala uzyskać efekt już po jednym zabiegu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Jerzy
2 Oceny1 reviews
marzec 17, 2021
Bardzo przyjazna atmosfera oraz profesjonalne podejście do klienta. Pomimo bardzo wymagającego zabiegu naprawy zęba (1godz. 40 minut), cały czas uśmiech obsługi i pełna mobilizacja. Szczerze polecam!!!
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj wybielania: lampą, system regeneracyjny
  • czas trwania zabiegu: do 1,5 godz.
  • efekt widoczny po 1 zabiegu
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • konsultacja w cenie

Warto wiedzieć

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 400 400. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MQ Dental Kraków

Zlokalizowany w Krakowie gabinet stomatologiczny powstał z pasji i poczucia misji by dbać o zdrowie i zadowolenie pacjentów. Specjalnością MQ Dental Kraków jest kompleksowe leczenie stomatologiczne całych rodzin. Wśród oferowanych usług dostępna jest stomatologia dziecięca, estetyczna i zachowawcza z endodoncją, protetyka, implantologia, profesjonalne wybielanie zębów, profilaktyka z higienizacją oraz chirurgia stomatologiczna. Warto dodać, że zabiegi wykonywane z dbałością o jakość i przyjazną atmosferę oraz z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.