zamknij
Multikino

Antonowo, Browarna - lądowisko, Giżycko

Motolotnia: lot widokowy nad Mazurami od 179,99 zł z firmą Motolotnie Mazury

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do przeżycia niezwykłej, podniebnej przygody, poznania piękna mazurskich krajobrazów z zupełnie innej perspektywy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marta
1 Oceny1 reviews
sierpień 27, 2020
Rewelacyjna przygoda, przemili piloci! :)

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 179,99 zł za 10-minutowy lot motolotnią nad Mazurami dla 1 osoby
  • 299,99 zł za 30-minutowy lot motolotnią nad Mazurami dla 1 osoby
  • 599,99 zł za 20-minutowy lot motolotnią nad Mazurami na dwie motolotnie w jednym czasie dla 2 osób

Szczegółowe informacje dostępne tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z oferty tylko pod opieką lub za zgodą opiekuna. Maks. waga uczestnika to 100 kg. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Warunki do odbycia lotu określane są z 1-/2-dniowym wyprzedzeniem (na podstawie prognozy pogody). O możliwości odbycia lotu decyduje dostępność stref przestrzeni powietrznej, która jest codziennie aktualizowana. Lot może odbyć się na wcześniej wybranej trasie (ustalonej przez pilota) lub na specjalne życzenie pasażera (potrzebny wcześniejszy kontakt). Bezpośrednio przed lotem nie należy spożywać ciężkich posiłków. Nie można być pod wpływem alkoholu ani środków odurzających. Jeżeli u uczestnika lotu stwierdzono chorobę lokomocyjną, powinien na godzinę przed lotem zażyć odpowiednie środki. Kask dla pasażera jest na wyposażeniu motolotni. Ostateczną decyzję o starcie podejmuje pilot na podstawie prognozy pogody oraz aktualnie panujących warunków występujących w miejscu startów i lądowań. Istnieje możliwość modyfikacji opcji lotu po zakupie grouponu (czas lotu, nagranie, zdjęcia, ubiór) po wcześniejszym kontakcie tel.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 980 011
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Motolotnie Mazury

Szybowanie z głową w chmurach nie jest zarezerwowane wyłącznie dla marzycieli. Podniebne podróże możliwe są dzięki ofercie firmy Motolotnie Mazury, która specjalizuje się w lotach widokowych motolotnią nad Krainą Tysiąca Jezior. Taki lot to okazja do przeżycia niezapomnianych chwil, podziwiania zapierających dech w piersiach widoków oraz poczucia przez chwilę wolności i powiewu wiatru. Dodatkowym atutem jest możliwość upamiętnienia takiej przygody dzięki fotografii lotniczej.