Morski Salon Relaksu & Urody

Morska 153, Gdynia

Do 40% zniżki na Spa - karnet dzienny w Morski Salon Relaksu & Urody

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by jednocześnie, we dwoje zadbać o lepszy nastrój oraz pielęgnację ciała i twarzy dzięki specjalistycznym zabiegom

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru:
    • masaż gorącymi kamieniami
    • Day Spa VIP: peeling ciała, zmycie peelingu, masaż ciała, peeling enzymatyczny, serum na twarz, masaż twarzy maska, spa na dłonie lub stopy z parafiną
  • czas trwania:
    • masaż: 1 godz.
    • day spa: 2 godz.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta skierowana jest do nowych klientów salonu. Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 735 533. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Morski Salon Relaksu & Urody

Zlokalizowany w Gdyni salon stworzony został dla osób, które chcą poczuć się pięknie i wyjątkowo. Goście traktowani są tu indywidualnie, a zabiegi dobierane są w zależności od potrzeb i preferencji. Na miejscu można kompleksowo zadbać zarówno o cerę i skórę głowy (mezoterapia), dłonie (spa dłoni), jak i całe ciało (elektrostymulacja, zabiegi wyszczuplające i borowinowe, depilacja, peeling oczyszczający, masaż, body detox). Uzupełnieniem oferty są: przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz zabiegi dedykowane kobietom w ciąży i młodym mamom.