Mistrzowie Imprez

2 lokalizacji

3,5 minuty lotu w tunelu aerodynamicznym za 299 zł z firmą Mistrzowie Imprez (zamiast 349 zł) 

Wybierz opcję

Wyróżniki

Lot w tunelu aerodynamicznym to dobry pomył na spędzenie czasu wolnego z bliską osobą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marcin
3 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 12, 2022
Kontakt w sprawie rezerwacji i jakichkolwiek informacji przed wykupieniem vouchera na podany nr telefonu i email niemożliwy. W ogóle zastanawiałem się czy firma istnieje.... Dopiero udało się skontaktować żonie przez messanger. Co do jazdy, to dla mnie osobiście nie warte jest to tych 3 stówek.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
J
Justyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Dobra zabawa z fajnymi instruktorami 🙂
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • atrakcja typu outdoor (stacjonująca na świeżym powietrzu)

Pionowy tunel pozwala użytkownikom doświadczyć ok. 3,5-minutowego lotu. Wytwarza pionowy podmuch, dzięki czemu znajdujący się wewnątrz tunelu człowiek unosi się w powietrzu (tzw. bodyflight, czyli lot ciała). Trening w tunelu aerodynamicznym nie wymaga żadnych badań lekarskich i jest dobrym ćwiczeniem przed podjęciem decyzji o skoku ze spadochronem. Treningi w tunelu są przydatne przy szlifowaniu swojej techniki spadania. Można doskonalić w nim dokładność ruchu, regulację prędkości spadania oraz szybkość obrotów.

Dokładne miejsce realizacji dostępne tutaj

Więcej informacji na stronie

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://aerotunel.pl/rezerwacje/. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Realizacja lotów jest zależna jest od warunków atmosferycznych (głównie temperatury powietrza) - realziacja wyłącznie w sezonie ciepłym, od kwietnia do października. Realizacje odbywają się również w weekendy, choć tutaj częstotliwość realizacji zależy ściśle od obecnego zainteresowania - na ten moment są to średnio 2-3 terminy w miesiącu. Warunki udziału (regulamin) dostępny jest na stronie: https://aerotunel.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci/. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Mistrzowie Imprez

Firma działa w branży rozrywkowej od 1999 roku. Sztab instruktorski i obsługa atrakcji to energiczny zespół doświadczonych miłośników sportów ekstremalnych, którzy oferują niezapomnianą atmosferę. Mistrzowie Imprez umożliwiają klientom przeżycie emocjonujących chwil w kabinie ogromnego Monster Trucka. Jego konstrukcja pozwala na pokonanie nawet najtrudniejszego terenu. Opieka doświadczonych instruktorów i profesjonalna obsługa może sprawić, że latanie stanie się pasją na wiele lat. Ponadto firma oferuje możliwość przejazdu słynnymi monster truckami po podwarszawskich bezdrożach.