zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

E. Kwiatkowskiego 18, Rzeszów

Masaż klasyczny (89,99 zł) lub orientalny do wyboru (119,99 zł) w Medi Spa Zielnik (do -40%)

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na redukcję bólu kręgosłupa i napięcia mięśniowego, poprawę ukrwienia i działania układu trawiennego, głębokie rozluźnienie

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 524 032. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Medi Spa Zielnik

Zlokalizowany w Rzeszowie salon to miejsce stworzone z myślą o potrzebach każdego klienta, na różne okazje i w bliskości z naturą. W Medi Spa Zielnik można zaznać zarówno relaksu i odpoczynku jak i doświadczyć pozytywnego wpływu oferowanych tu zabiegów poprawiających zdrowie i wygląd. W ofercie dostępne są masaże (np. relaksacyjny, stemplami ziołowymi, gorącymi kamieniami, ayurveda), zabiegi siarczkowe i borowinowe oraz lecznicze kąpiele, a także zabiegi na ciało i twarz z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej. Dopełnieniem oferty są seanse w grocie solnej, w której panuje mikroklimat podobny do tego, jaki występuje nad morzem.