Brak nowych powiadomień

Motorsport Capsule

ul. Wielicka 42, Warszawa

Jazda autem na symulatorze VR od 18,99 zł i więcej w Motorsport Capsule

Do -27%
30+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

​Ściganie ze znajomymi na wybranym symulatorze jazdy to pomysł na udaną zabawę w wolnym czasie

W skrócie

Szczegóły:

  • oferta obowiązuje 7 dni w tygodniu do godz. 17:00
  • w cenie wstępny instruktaż

Do wyboru jest kilkaset aut, bolidów i kartów. Wybierać można także pośrod tras rajdowych (rózne nawierzchnie), a także torów wyścigowych i rallycrossowych.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta skierowana do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher podarunkowy. Kontakt mailowy: rezerwacje@mcapsule.pl.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 531 531 851 lub 668 604 222
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Motorsport Capsule

Profesjonalny symulator jazdy sportowymi samochodami czeka na odwiedzających Motorsport Capsule na warszawskim Mokotowie. Odwzorowuje on zachowanie samochodu z uwzględnieniem takich czynników jak m.in. rodzaj napędu, moc silnika, aerodynamika, przeciążenia, temperatura opon. Co równie istotne, symulator posiada 4-punktowe pasy bezpieczeństwa, kierownicę z manetkami do zmiany biegów (lub bez), sekwencyjną skrzynię biegów czy też hydrauliczny hamulec ręczny. Wszystko to i o wiele więcej sprawia, iż można poczuć się jak za kierownicą sportowego auta. Dodatkowo, istnieje możlwość wynajmu symulatorów na różnego rodzaju imprezy, targi, szkolenia oraz eventy.

Motorsport Capsule

Sport i rekreacja, Wyścigi