Max Best

2 lokalizacji

Serwis klimatyzacji z odgrzybianiem i nabiciem czynnika (od 49 zł) lub kompleksowy przegląd auta (29 zł) w Serwis Euro Car

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Przegląd: niezbędne procedury w trosce o bezpieczeństwo podróżnych - przygotowanie auta do sezonu letniego
  • Serwis klimatyzacji: zlikwidowanie groźnych dla zdrowia drobnoustrojów, zmniejszenie spalania, usunięcie nieprzyjemnych zapachów, przedłużenie żywotności chłodnicy i innych elementów

O tej ofercie

Z samochodem jest jak z człowiekiem - przydaje mu się od czasu do czasu zmiana klimatu. Zadbaj zatem o to, by podczas podróży nie zabrakło w Twoim aucie przyjemnie chłodnego i orzeźwiającego podmuchu. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu w Serwis Euro Car.

Oferta
1) 29 zł za pełen przegląd samochodu,
2) 49 zł za pełny serwis klimatyzacji, w tym oczyszczenie instalacji i układu z wilgoci, próba szczelności, odgrzybianie metodą ozonową i uzupełnienie czynnika chłodzącego do 100 g,
3) 69 zł za pełny serwis klimatyzacji, w tym oczyszczanie instalacji i układu z wilgoci, próba szczelności, odgrzybianie metodą ozonową i uzupełnienie czynnika chłodzącego do 200 g.

Pełen przegląd samochodu obejmuje:

  • sprawdzanie stanu płynów (hamulcowego, spryskiwacza, chłodniczego, oleju w skrzyni, oleju w silniku),
  • ocena hamulców i zawieszenia, układu kierowniczego, układu wydechowego,
  • kontrola stanu ogumienia i ustawień świateł,
  • wymiana filtrów: paliwa, powietrza, oleju.

Serwis Euro Car
Jak sama nazwa wskazuje, pracownicy serwisu dokładają wszelkich starań, by oferowane przez siebie usługi wykonywać najlepiej jak potrafią. Wiedzę teoretyczną zdobywaną na szkoleniach, sprawdzają w praktyce, by wciąż doskonalić swoje umiejętności. Serwis klimatyzacji, okresowe przeglądy, naprawy, montaże mają opanowane do tego stopnia, że usługi realizują nie tylko precyzyjnie, ale również szybko.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Dodatkowe 100g czynnika - 15 zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. (33) 496 88 53 lub 604 228 052 w terminie 7 dni od daty zakupu.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Max Best