zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

Massage Factory Salon Masażu

Baildona 66, Katowice

Wybrane masaże dla 1 osoby lub dla 2 osób jednocześnie w Salonie Masażu Massage Factory (do -30%)

190 zł
od
133 zł
30% zniżki
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Różnorodne masaże do wyboru o szerokim spektrum zastosowania i pozytywnych efektach na ciało i samopoczucie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Mateusz
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 21, 2022
Super lokal, mega atmosfera i bardzo klimatyczne pomieszczenie! Sam masaż był bardzo profesjonalny i zaskakujący (masaż gorącymi kamieniami), na koniec miła pogawędka z szefową. Naprawdę polecam :)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 min

  • dostępne masaże:

  • masaże podwójne wykonywane są w jednym gabinecie jednocześnie przez dwie masażystki

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 608 877. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Massage Factory Salon Masażu

Zlokalizowany w Katowicach salon masażu to miejsce, w którym można się zrelaksować i odprężyć. Tutejszą specjalnością są różnorodne masaże, które mają szerokie zastosowanie i pozytywny wpływ zarówno na kondycję fizyczną, jak i psychikę. Klienci mają do wyboru np. masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy, gorącymi kamieniami, aromaterapeutyczny świecą i olejkiem, antycellulitowy, limfatyczny, czy też pleców, twarzy, stóp. W ofercie Massage Factory dostępne są też pakiety spa z zabiegami dla 1 osoby lub dla dwojga.