Małgorzata Grzembowska

Ul. Górki 9, Poznań

Do 50% zniżki na Makijaż permanentny Małgorzata Grzembowska

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Pracuję na oryginalnych produktach i urządzeniu firmy LongTimeLiner-najlepszej marki na świecie specjalizującej się w makijażu permanentnym.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Makijaż permanentny powiek obejmuje jedną z trzech opcji:

1. Kreska zagęszczająca

Elegancki efekt bez jednoczesnego przerysowania optycznie zagęszcza rzęsy i powiększa oczy oraz nadaje spojrzeniu wyrazistości. Taki makijaż permanentny oczu polega na wprowadzeniu pigmentu w linię rzęs oraz nad nią na niewielką grubość.

2. Kreska rozcieniowana 

To połączenie eyelinera na górnej powiece wraz z efektem rozpudrowania w zewnętrznym kąciku oka. Efekt końcowy przypomina smokey eye. To obecny hit w makijażu permanentnym oka. Kreska podkreśla spojrzenie, a cień nadaje tajemniczości i subtelności całej oprawie oczu.

3. Kreska eyeliner

Inaczej kreska dekoracyjna. Kreska ta jest grubsza, bardziej wyrazista i mocno podkreśla oko. Zazwyczaj wychodzi poza granicę zewnętrznego kącika oka.

Makijaż permanentny brwi obejmuje jedną z dwóch opcji:

1. Metoda pudrowa

Inaczej "powder brows" to makijaż permanentny brwi wykonywany specjalną metodą cieniowania. Brwi permanentne pudrowe są pełne i wyraziste, a kształt dopasowany jest do rysów twarzy. Brwi permanentne pudrowe zapewniają efekt delikatnie „przyprószonych” brwi, który sprawia, że spojrzenie jest eleganckie i jednocześnie uwodzicielskie.

2. Metoda klasyczna

Metoda polegająca na całkowitym wypełnieniu brwi, idealna dla osób, które chcą wzmocnić kolor. Po wygojeniu kolor brwi jest naturalny i jednolity.

Makijaż permanentny ust obejmuje jedną z czterech opcji:

1. Kontur z cieniowaniem

2. Kontur z wypełnieniem

3. Usta akwarelowe

Makijaż metodą akwarelową pozwala uzyskać prawdziwie naturalny i przykuwający wzrok efekt. Zastosowanie tej techniki pozwala na zachowanie naturalnego odcienia ust. Dzięki wielowarstwowemu cieniowaniu granica ust pozostaje rozmyta, a usta wyglądają naturalnie.

4. Nude lips

Do wykonania takich ust używa się specjalnej kolekcji barwników, które dają efekt -naturalnych, pudrowych ust w różnych odcieniach. Po wygojeniu kontur i kształt ust jest podkreślony, ale makijaż jest niezwykle naturalny. Makijaż permanentny ust w stylu nude, to propozycja dla kobiet, dla których czerwone usta na co dzień to propozycja zbyt odważna, a które cenią naturalność oraz delikatny i niezobowiązujący makijaż.

Pamiętaj, że nie musisz samodzielnie decydować, który rodzaj makijażu permanentnego będzie dla Ciebie najlepszy. Odwiedzając gabinet profesjonalnej linergistki, możesz skorzystać z jej pomocy i fachowej porady. Specjalistka podpowie, jaka metoda pozwoli uzyskać wymarzony efekt i odpowiednio dobierze kolor pigmentu.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Przeciwwskazania: ciąża, infekcje wirusowe, nowotwory, niektóre leki. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Dodatkowa opłata za dopigmentowanie za 7 tygodni w wysokości 100 zł. Znieczulenie w cenie. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Wszystkie zabiegi muszą być wykonane na jednym obszarze ciała. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz (oczy). Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Oferta obowiązuje w wybranych lokalizacjach. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 577 133 177. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Limit grouponów na wizytę: 1. Maks. liczba grouponów do wykorzystania na 1 wizytę : 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Maks. liczba osób podczas wizyty: 1. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MARGARET Małgorzata Grzembowska

Makijaż permanentny, który wykonuję ma na celu podkreślenie naturalnej urody klientki oraz poprawę kształtu brwi, ust i oczu. Makijaż permanentny oka (kreska górna) ma na celu optyczne zagęszczenie linii rzęs, optyczne powiększenie oczu, nadanie spojrzeniu głębi. Do pigmentacji stosuję medyczne barwniki marki Long Time Liner, które spełniają wymagania międzynarodowych norm jakości i bezpieczeństwa. Pracuję na oryginalnym urządzeniu Long Time Liner. Jakość, zadowolenie klienta i bezpieczeństwo pracy są dla mnie najważniejsze. Serdecznie zapraszam.