Brak nowych powiadomień

Kownaty 17, Torzym

Tematyczny, kryty park rozrywki Majaland Kownaty: całodzienny bilet za 59,94 zł na wszystkie atrakcje (zamiast 99,90 zł)

Oferta niedługo się kończy!
90+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Magia bajkowego świata Pszczółki Mai i jej przyjaciół w całorocznym parku rozrywki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
2 Oceny1 reviews
3 dni temu
Wspaniały pobyt w cztery osoby. Moc atrakcji na cały dzień. Szkoda że w okresie pandemii. Serdecznie z całego serca POLECAM.
R
Rafal
13 Oceny3 reviews
listopad 8, 2020
Poza kolejkami i brakiem czegoś konkretnego do jedzenia na miejscu to ok. Rada dla innych bierzcie ze sobą jedzenie ( jakieś KANAPKI) . Mają tam tylko hamburgery i fytki.
K
Karolina
2 Oceny1 reviews
listopad 8, 2020
Super atrakcje
K
KAMILA
1 Oceny1 reviews
listopad 7, 2020
Super sprawnie. Żadnych problemów. Polecam wszystkim,którzy wahają się. Czysta przyjemność. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Oby wszystko było tak proste i przyjemne.
P
Patrycja
2 Oceny1 reviews
listopad 7, 2020
Świetnie miejsce dla dzieci i doroslych
G
Guest
1 Oceny1 reviews
listopad 7, 2020
Wspaniała zabawa. Dzięki kuponów Groupon taniej :)
J
Justyna
1 Oceny1 reviews
listopad 7, 2020
Polecam
A
AGATA
2 Oceny2 reviews
listopad 7, 2020
Miejsce super, my i dziecko zachwyceni. Najlepiej jechać, gdy jest ładna pogoda i ciepło. Bilet stosunkowo niedrogi w stosunku do cen w środku!!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: całodzienny bilet do całorocznego, bajkowego parku rozrywki Majaland Kownaty dla 1 osoby (min. 1 m wzrostu).
  • bilet wstępu obejmuje dostęp do wszystkich atrakcji zlokalizowanych na zewnątrz i wewnątrz krytego parku.

W całorocznym parku rozrywki Majaland Kownaty na odwiedzających czeka bogaty wybór atrakcji. Zlokalizowane są w zewnętrznej i wewnętrznej strefie, gdzie także odbywają się występy oraz pokazy na żywo.

Strefa zewnętrzna to m.in. drewniany rollercoaster Wilkołak (prędkość ponad 70 km/h), Karuzela Kwiatów (rajd po świecie Pszczółki Mai).

W przypadku niepogody można skorzystać z obszernej strefy wewnętrznej w której znajduje się wewnętrzny rollercaostere, Totem Wikingów czy Wielki Drakkar.

Nowością w Majaland Kownaty jest nowa strefa Wickieland, z dwiema atrakcjami Wodna Bitwa i Wielka Fala. Całość utrzymana w klimacie wikingów. Dodatkowo, nowa strefa obejmuje również sklep z akcesoriami oraz punkt gastronomiczny.

Razem jest to blisko 30 atrakcji zlokalizowanych wewnątrz, jak i na zewnątrz parku. Pozwala to zorganizować dzień pełen przygód i emocji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Opis wszystkich atrakcji można znaleźć tutaj.

Mapa parku widoczna tutaj

Warto wiedzieć

Groupon ważny do 31.03.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.Z uwagi na rozwój pandemii i wytyczne rządu, realizacja usługi będzie możliwa po zdjęciu restrykcji rządowych.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Przed wejściem do parku należy zapoznać się z obowiązującym regulaminem parku, a wejście na teren parku jest równoznaczne z jego akceptacją.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon i wymień go na bilet w kasie. Oferta dotyczy jednorazowego biletu wstępu do parku Majaland Kownaty dla osoby powyżej 1 metra wzrostu. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia dostępne na stronie: https://www.majalandkownaty.pl/pl/godziny-otwarcia. Zasady parkowania są dostępne w punkcie serwisowym parku. W związku z obecną sytuacją podjęto szereg działań mających na celu bezpieczeństwo gości. Wymagane jest zakrywanie ust i nosa i zachowywanie dystansu społecznego. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie: https://www.majalandkownaty.pl/pl/bezpieczenstwo-w-majaland-kownaty-wszystkie-informacje.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Majaland Kownaty

Całoroczny Park rozrywki Majaland Kownaty zlokalizowany w Kownatach, w województwie lubuskim, oferuje blisko 30 atrakcji w strefie wewnętrznej i zewnętrznej. Park rozrywki oferuje idealny wypoczynek w każdych warunkach pogodowych. Magiczna sceneria, wyglądająca niczym bajkowa kraina, przykuwa wzrok zarówno małych, jak i dużych gości. Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim uwielbiane przez wszystkich postaci, jak: Pszczółka Maja i Gucio, mały wiking Wickie i Heidi. Oprócz szerokiej oferty atrakcji do dyspozycji gości są również punkty gastronomiczne, w tym restauracja główna Maja, przypominająca wyglądem wnętrze ula. Dodatkowo w parku znajduje się sklep z akcesoriami, gdzie można kupić produkty związane z bajkowymi bohaterami. Na miejscu znajduje się obszerny płatny parking. Bilety do kupienia w dniu wizyty w parku lub online.