Magiczna Klinika

51 lokalizacji

39 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł na zabiegi wolumetryczne i więcej opcji w Magicznej Klinice – 52 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany zabieg pomoże zredukować zmarszczki, nawilżyć skórę, wymodelować twarz, wypełnić usta i odmłodzić wygląd

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu, zgodnie z wybraną opcją.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu, zgodnie z wybraną opcją.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 166 118 lub e-mail recepcja@magicznaklinika.pl. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Magiczna Klinika

Szukając sposobów na wizualną i duchową metamorfozę warto zadbać o swoją urodę. W tym celu można skorzystać z usług, mającej swoje gabinety na obszarze całego kraju, Magicznej Kliniki. Przeprowadzane tutaj zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej wykonywane są przez doświadczonych lekarzy, którzy regularnie podnoszą swoje kompetencje zawodowe i z wykorzystaniem sprawdzonych preparatów, takich producentów jak Juvederm, Stylage, Filorga i Croma. W bogatej ofercie dostępne są np. zabiegi z kwasem hialuronowym, zabiegi wolumetryczne i ukierunkowane na modelowanie konkretnych obszarów twarzy, zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i nici PDO, mezoterapia kolagenem, czy tez lipoliza iniekcyjna.