Magia Dotyku

plac Na Groblach 20, Kraków

Do 25% zniżki na Masaż - Całe ciało w Magia Dotyku

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie mięśni, poprawę ruchomości stawów, krążenia i metabolizmu, wsparcie aktywności fizycznej, redukcję stresu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 676 022. Dni i godziny otwarcia: pon.-sob. 7-22, niedz. 9-20. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Magia Dotyku

Chcąc zadbać o dobre samopoczucie psychiczne, warto w pierwszej kolejności skupić się na kondycji fizycznej. W tym celu warto zdecydować się na masaże, które mają szereg pozytywnych właściwości. Aby móc doświadczyć ich wpływu na ciało i umysł można odwiedzić zlokalizowany w Krakowie gabinet Magia Dotyku. Klienci mają do wyboru masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy, prozdrowotny, antycellulitowy lub miodowy i dla kobiet w ciąży.