zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem LOCAL25. Dziś koniec.

Lotos – Terapie Naturalne

Karola Bunscha 18, Kraków

Masaż relaksacyjny, klasyczny lub Beauty Hacking (Facelifting) w Lotos – Terapie Naturalne (do -40%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na chwilę odprężenia, zniesienie napięcia mięśniowego, lepsze krążenie, poprawę jakości snu lub odmłodzenie twarzy

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

Beauty Hacking (Facelifting) – głęboki masaż twarzy z elementami terapii powięziowej, akupresury i akupunktury, który ma działanie odmładzające. Ten autorski zabieg ten został stworzony przez wykładowców Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej DAO w Krakowie.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 880 804 240. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Lotos – Terapie Naturalne

Zlokalizowany w Krakowie salon urody to miejsce, które w sposób naturalny i kompleksowy dba o potrzeby swoich klientów. Specjalnością Lotos – Terapie Naturalne są masaże oraz indywidualnie dobierane zabiegi. Klienci mogą zdecydować się na masaż twarzy (np. Kobido, Beauty Hacking (Facelifting) , Thalgolift) i ciała (np. klasyczny, relaksacyjny), terapię z wykorzystaniem baniek chińskich i pijawek, a także wyszczuplający drenaż limfatyczny. Paletę usług dopełniają odmładzające zabiegi, depilacja pastą cukrową i woskiem, stylizacja oprawy oczu.