Brak nowych powiadomień

leTARG

Półwiejska 42, Poznań

3-daniowa uczta dla dwojga za 89 zł i więcej w Le Targ Bistro & Bar

Do -43%
40+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Smaki z różnych stron świata: kuchnia europejska
  • Lokalizacja: Stary Browar

W skrócie

Zaplanuj popołudnie lub wieczór ze smakiem i zabierz ukochaną osobę lub znajomych do Le Targ Bistro & Bar.
</br> Oferta
3-daniowa uczta: zupa, danie główne i deser w 1 z 3 opcji:
</br> 1) 89 zł zamiast 152 zł za ucztę dla 2 osób,
2) 175 zł zamiast 304 zł za ucztę dla 4 osób,
3) 259 zł zamiast 456 zł za ucztę dla 6 osób.
</br> Le Targ Bistro & Bar
Nowoczesne, ze smakiem urządzone wnętrza znakomicie współgrają z menu, w którym znaleźć można klasyczne pozycje w nieszablonowym wydaniu oraz specjały z różnych zakątków świata. Poranny apetyt zaspokoją gorące tosty z wiejskiego chleba z rukolą, kozim serem i suszonymi pomidorami czy fritatta z pieczoną papryką, chorizo i szczypiorkiem.
</br> W porze lunchu uraczyć się można rissotto z grzybami, wołowiną, oliwą truflową i rukolą, na romantyczną kolację warto zamówić zaś polędwiczki wieprzowe na purée z selera z dodatkiem tymianku i blanszowanym szpinakiem w śmietanie. Nie brak też propozycji dla najmłodszych, które sprawdzą się podczas rodzinnego obiadu, a także rozpływających się w ustach deserów.

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Z oferty wyłączone: przystawki, bagietki, śniadania, steki, deska mięs grillowanych, pizze oraz burgery.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. (61) 667 15 44 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

leTARG

Restauracja