Najlepsze z Groupon

2 lokalizacji

Okulary korekcyjne z antyrefleksem i wiecej: 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł i więcej w salonie Lepszy Wzrok

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Zadbaj o wzrok: groupon wart nawet 480 zł na okulary korekcyjne i więcej
  • 3 lokalizacje do wyboru: ul.Narutowicza, ul. Pomorska, Piwna

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Jeżeli widzisz tylko czubek własnego nosa, to znak, że czas na zmianę perspektywy. Udaj się czym prędzej do salonu Lepszy Wzrok z dzisiejszym grouponem i wybierz odpowiednie okulary.

Oferta

1) 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem,
2) 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem i badaniem wzroku pod kątem doboru okularów lub
3) 59,99 zł za groupon zniżkowy wart 480 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem, badaniem wzroku pod kątem doboru okularów i dodatkową parą szkieł z antyrefleksem (do wykorzystania dla siebie lub bliskiej osoby).

Specjalistyczne badania wzroku (opcja 2. i 3.) to pierwszy krok w wyborze odpowiednich szkieł. Po dokładnym określeniu wady pracownik salonu pomoże dobrać oprawki dopasowane do rysów twarzy. W ofercie znajdują się oprawy klasyczne, awangardowe oraz te odpowiadające aktualnym trendom. Szkła pokryte będą powłoką antyrefleksyjną, by wyeliminować uciążliwe dla oczu refleksy świetlne, czyli tzw. odblaski.

Lepszy Wzrok
Firma na pierwszym miejscu stawia jakość wykonywanych usług i szacunek do klienta. Dlatego też odwiedzający salony Lepszy Wzrok mogą liczyć nie tylko na pomoc w dopasowaniu okularów i soczewek, ale również na wykonanie pomiarów ostrości widzenia czy analizę wyników testów. W ofercie znajdują się soczewki progresywne, dwuogniskowe, a także te przeznaczone do użytku przy komputerze czy podczas jazdy samochodem.

Lepszy Wzrok to również gabinety lekarskie, które - jako nieliczne w woj. łódzkim - prowadzą ćwiczenia wzrokowe oraz oferują pomoc w doborze szkieł pryzmatycznych i aplikację progresywnych soczewek kontaktowych. Gabinety dają gwarancję adaptacji na zakupione produkty, czyli bezpłatną wymianę soczewek w razie niedostosowania się do zalecanej korekcji.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Po przekroczeniu wartości grouponu różnicę należy dopłacić. Cennik usług: badanie wzroku – 80 zł, oprawki – od 100 zł, szkła z antyrefleksem – 180 zł, wykonanie – 40 zł. Szkła montowane do opraw zakupionych tylko w "Lepszym Wzroku". Niewykorzystanie usługi objętej wartością grouponu nie powoduje przesunięcia jej równowartości na inną usługę.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. (42) 307 55 50 lub 798 190 455 (ul. Narutowicza), 42 235 18 02 (ul. Pomorska) oraz 731 910 881 (ul. Nastrojowa). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Lepszy Wzrok