Soczewki 24

17 lokalizacji

Badanie wzroku, wizyta kontrolna, soczewki lub groupony zniżkowe na okulary i więcej w Soczewki 24 (do -80%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Soczewki kontaktowe z płynem, okulary korekcyjne lub progresywne w markowych oprawkach Carrera, Bergman, Mexx i więcej

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Okulary korekcyjne lub soczewki w firmie Soczewki24.pl


Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru:

    • 3-fazowe badanie wzroku, 1 wizyta kontrolna, soczewki (1 para miesięcznych lub 2-tygodniowych, albo 10 sztuk jednodniowych)
    • groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary korekcyjne z bezpłatnym badaniem wzroku i doborem opraw przez stylistę (dotyczy oprawek w cenie od 399 zł)
    • groupon zniżkowy wart 400 zł na okulary progresywne z bezpłatnym badaniem wzroku i doborem opraw przez stylistę (dotyczy oprawek w cenie od 399 zł)

3-fazowe badanie:

Dzięki wykonaniu 3-fazowego badania wzroku specjalista z łatwością dobiera odpowiednie soczewki – jednodniowe, 2-tygodniowe lub miesięczne – lub okulary korekcyjne – ze szkłami z antyrefleksem oraz powłoką oleofobową i hydrofobową.


Dostępne lokalizacje:

adresy


Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: W opcji 1. - 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon w ciągu roku, a w opcji 2. i 3. - 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon na zakup 1 pary okularów. Osoba niepełnoletnia może skorzystać z dopasowania soczewek kontaktowych za zgodą rodziców (opiekunów) - niepełnoletni pacjent może przyjść z rodzicem/opiekunem lub przynieść podpisaną zgodę. Groupony nie łączą się ze sobą. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. W Galerii Bałtyckiej, Outlet Park Szczecin oraz Galerii Kaskada brak możliwości realizacji kuponu z opcji pierwszej (59 zł).
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić, jeśli wartość nie zostanie wykorzystana, różnica nie jest zwracana. W ofercie groupon bierze udział wybrana grupa szkieł okularowych.
Ceny szkieł progresywnych zaczynają się od 1200 zł, ceny szkieł jednoogniskowych z antyrefleksem i ze wszystkimi powłokami chroniącymi - od 315 zł. Kontrola dopasowania soczewek powinna odbyć się ok. 2 tyg. od badania. Montaż okularów płatny dodatkowo 30 zł. Dodatkowo 50 zł zniżki na okulary dla osoby towarzyszącej i 5% zniżki na zakup soczewek kontaktowych. W opcji 2. i 3. badanie i dobór oprawek w cenie przy zakupie oprawek o wartości min. 399 zł. W przypadku opcji 1. oferta dotyczy dopasowania sferycznych soczewek kontaktowych. W przypadku dopasowania soczewek torycznych konieczna jest dopłata w wysokości 20 zł, a przy mulifokalnych 40 zł.
Konieczna rezerwacja tel. (nr tel. na dole opisu). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Soczewki 24

Salony dysponują setkami rozmaitych modeli opraw okularowych. Motylki, okrągłe czy bardziej wyszukane i ekstrawaganckie o charakterystycznych kształtach – wszystko zależy tylko od indywidualnych preferencji. Jeśli trudno będzie się zdecydować, można zdać się na doświadczone oko pracujących w salonie stylistów. Oni służą swoją wiedzą i doświadczeniem pomagając znaleźć coś pasującego do owalu twarzy czy stylu każdego klienta.