zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Dziś koniec.

Perfectvision Centrum Okulistyki

Przyjaźni 34c/u1, Wrocław

Soczewki kontaktowe z badaniem wzroku (39 zł) lub 49 zł za groupon wart 200 zł na okulary i więcej w Perfectvision

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalny dobór soczewek z nauką ich aplikacji lub okulary korekcyjne znanych marek

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39 zł zamiast 100 zł za badanie wzroku z doborem soczewek kontaktowych (1 para miesięcznych lub 10 sztuk jednodniowych) z nauką ich aplikacji i pielęgnacji + bezpłatna wizyta kontrolna do miesiąca od aplikacji,
  • 49 zł za groupon o wartości 200 zł na zakup okularów korekcyjnych z soczewkami korekcyjnymi z powłoką antyrefleksyjną,
  • 59 zł za groupon o wartości 400 zł na zakup okularów korekcyjnych z soczewkami progresywnymi.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Opcja 1. dotyczy aplikacji soczewek kontaktowych sferycznych lub torycznych (nie dotyczy aplikacji soczewek kontaktowych progresywnych), opcje 2. i 3. dotyczą zakupu kompletnej pary okularów (oprawki + soczewki korekcyjne z powłoką antyrefleksyjną), minimalna cena oprawek to 199 zł. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić na miejscu. W przypadku niewykorzystania pełnej wartości grouponu różnica nie będzie zwracana. Do każdej opcji bezpłatne badanie wzroku. Groupony nie łączą się – jeden groupon dotyczy jednej pary okularów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 71 339 47 53 lub 669 331 323 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – inaczej groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Perfectvision Centrum Okulistyki

Salon optyczny Perfectvision to miejsce, gdzie można wybierać spośród wielu stylowych oprawek znanych marek – Ray-Ban, Tommy Hilfiger i Max Mara to tylko niektóre z nich. Wśród wielu modeli znaleźć można klasyczne oprawy w stonowanych barwach, jak i te bardziej ekstrawaganckie. Do dyspozycji pacjentów jest dyplomowany optometrysta, który przeprowadza badania wzroku pod kątem doboru okularów korekcyjnych. Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt stosowany w okulistyce, który pozwala na wczesne diagnozowanie między innymi jaskry, zwyrodnienia plamki, stożka rogówki. Precyzyjne lasery umożliwiają wykonywanie m.in. zabiegów na siatkówce czy leczenie zaćmy wtórnej. Dobór wszelkiego rodzaju soczewek kontaktowych ułatwia ostatniej generacji topograf rogówki.

Warto dodać, że Centrum Perfectvision w ramach wspomaganego przez Unię Europejską projektu Innowacja zajęło I miejsce na Dolnym Śląsku, a dodatkowo poszczycić się może certyfikatem jakości ISO 9001:2008.