Najlepsze z Groupon

Optyk na miarę

Wrocław

Okulary korekcyjne: 29,99 zł za groupon wart 300 zł i więcej opcji w salonie Optyk na miarę

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Odpowiednio dobrane okulary korekcyjne z markowymi oprawkami

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Klaudia
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Sprawdzone miejsce. Przyjechałam z Gdańska żeby kupić tam. nowe okulary. Jak się okazało po badaniu poprzednie miałam przewymiarowane. Na wymiane szkieł do oprawek trzeba poczekać, są zamawiane ale Pani obiecała mi wysłać okulary pocztą. Jestem mega zadowolona🥰
S
Sara
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 6, 2021
Rewelacja. Odwiedziłam dziś 4 salony optyczne. W końcu trafiłam do Optyka na miarę. Jestem zachwycona. Zbadałam wzrok, Pani pomogła mi dobrać oprawy, uwzględniła wszystkie moje prośby i wymagania. Polecam szczerze :)

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

groupon zniżkowy z badaniem wzroku w cenie

  • 29,99 zł za groupon wart 300 zł na 1 parę opraw korekcyjnych z soczewkami korekcyjnymi (dot. szkieł relaksacyjnych chroniących przed niebieskim promieniowaniem ekranowym),
  • 69,99 zł za groupon wart 450 zł na 1 parę opraw korekcyjnych z soczewkami fotochromowymi (dot. szkieł Essilor Transitions Gen8 Crizal Sapphire
  • 79,99 zł za groupon wart 500 zł na 1 parę opraw korekcyjnych z soczewkami progresywnymi z powłoką antyrefleksyjną (dot. opraw od 250 zł).

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i nie obejmuje montażu soczewek do własnych oprawek. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Do każdej opcji badanie wzroku gratis.  Pozostałą część ceny okularów, należy dopłacić w salonie. Groupony nie łączą się – 1 groupon dotyczy 1 pary okularów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 112 114 w celu ustalenia terminu badania wzroku. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Optyk na miarę

W nowoczesnym salonie Optyk na miarę można pod opieką doświadczonego personelu dopasować okulary, które nie tylko poprawią wzrok, ale staną się uzupełnieniem wizerunku klienta. Dyplomowany optometrysta sprawdzi ostrość wzroku pod kątem doboru odpowiednich okularów korekcyjnych, a także zapozna z szerokim asortymentem markowych oprawek m.in. Carolina Herrera, Guess, S.Olivier, Bulget, Pepe Jeans.