Lekarski Gabinet Medycyny Estetycznej

ul. Piastowska 31/2, Wrocław

Groupon zniżkowy na zabieg z użyciem toksyny botulinowej w Lekarskim Gabinecie Medycyny Estetycznej (do -88%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg zmniejsza aktywność mięśni, co daje efekty wygładzenia zmarszczek i odmłodzenia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: toksyna botulinowa
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: dawki toksyny botulinowej zgodnie z zawartymi informacjami w charakterystyce produktu leczniczego
  • zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską

Zabieg może być wykonany w celu wygładzenia zmarszczek wokół oczu (tzw. kurze łapki), pionowych zmarszczek okolicy gładzizny (tzw. lwie zmarszczki), poziomych zmarszczek czoła, zmarszczek skóry nosa (tzw.zmarszczki królicze) oraz zmarszczek nad górną wargą ( tzw. zmarszczki palacza).

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 300 959.. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi. Kwoty dopłat do zabiegu: na 1 okolicę – 300 zł, na 2 okolice – 450 zł, na 3 okolice – 550 zł. Godziny otwarcia: pon. 9-19, wt.-pt. 11-19, sob. po wcześniejszym ustaleniu tel. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Lekarski Gabinet Medycyny Estetycznej

Chcąc zachować atrakcyjny wygląd na lata lub zredukować pojawiające się oznaki mijającego czasu, warto skorzystać z usług zlokalizowanego we Wrocławiu Lekarskiego Gabinetu Medycyny Estetycznej. Pracujący tu specjaliści oferują konsultacje lekarskie oraz zabiegi poprawiające niedoskonałości urody. W ofercie dostępne są peelingi lekarskie, mezoterapia igłowa, biorewitalizacja skóry, lifting wolumetryczny, niwelowanie przebarwień, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego.