Paderewskiego 10, Poznań

28 zł za groupon wart 40 zł i więcej do wydania na menu w restauracji La Factoria (-30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do skosztowania np. żytniej kanapki z rostbefem, andaluzyjskiej zupy z wołowiną z chilli, polędwicy z dorsza na pieczonym ziemniaku

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
BeataTOP REVIEWER
21 Oceny13 reviews
luty 5, 2020
Pyszne jedzenie,niepowtarzalne smaki, warto

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: międzynarodowa
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: alkohol

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje alkoholi. Napoje są w cenie grouponu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Godziny otwarcia: poniedziałek- nieczynne, wtorek 17-21,środa 17-21, czwartek 17-21, piątek 17-23, sobota 17-23, niedziela 17-21.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

La Factoria

Zlokalizowana w Poznaniu restauracja powstała z pasji do dobrego smaku. W tutejszej kuchni liczą się wysokiej jakości produkty regionalne, świeżo wypiekane pieczywo, historyczne receptury. W dopracowanym w szczegółach menu znaleźć można wyrafinowane smaki nowoczesnych dań. Goście mogą zamówić rybną zupę curry z czarną soczewicą i świeżymi ziołami, sałatkę z polędwicą wołową, domowej roboty makaron papardelle, beef burger z aioli i remiszem pomidorowym, a na deser – parfait o smaku herbaty Earl Grey.