zamknij
Do 15% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

Tor Krzywa, Krzywa

2 okrążenia samochodem marki Subaru Impreza za 29,99 zł i więcej opcji z firmą Jazda Subaru

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Jazda kultowym autem marki Subaru Impreza, Subaru WRX STI 2017 lub Mitsubishi Lancer EVO po torze o powierzchni 70 tys. m²

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 6 opcji

 • 29,99 zł za 2 okrążenia samochodem marki Subaru Impreza (co-drive z instruktorem w kontrolowanych uślizgach),

 • 320 zł za pakiet 5 okrążeń (auto marki Subaru WRX STI 2017),
 • 390 zł za pakiet 7 okrążeń (auto marki Subaru WRX STI 2017),
 • 480 zł za pakiet 12 okrążeń (auto marki Subaru WRX STI 2017),

 • 349,99 zł za 12 okrążeń autem marki Subaru Impreza wymienne na 8 okrążeń autem marki Mitsubishi Lancer EVO z odprawą z zasad bezpieczeństwa,
 • 369,99 zł za 15 okrążeń autem marki Subaru Impreza wymienne na 10 okrążeń autem marki Mitsubishi Lancer EVO z odprawą z zasad bezpieczeństwa.

Uczestnik przechodzi szkolenie teoretyczne ze sportowej jazdy i ma możliwość poznania zasad panujących podczas imprezy, aby następnie móc zasiąść za kierownicą samochodu, pokonując dwukrotnie tor w celu zapoznania się z autem oraz torem (trasa jest wytyczona pachołkami). Następnie samodzielnie ma możliwość pokonania okrążenia na torze w pełni bojowo, ale z zachowaniem pełnej ostrożności podczas jazdy. Na fotelu pasażerskim cały czas obecny jest instruktor, który służy radą podczas poślizgów, driftowania czy dohamowań. Na zakończenie uczestnik przesiada się na fotel pasażerski i czeka go przejażdżka z instruktorem oraz pokaz pełnych możliwości auta marki Subaru, które zostało stworzone do jednego celu – sportowej ekstremalnej jazdy po torze.

Subaru to duża moc w połączeniu z nowymi osiągnięciami techniki, dzięki czemu przejażdżka tym samochodem dostarcza niezapomnianych emocji. Każdy z pakietów zawiera zapoznawcze okrążenie oraz pokazowe z instruktorem.

W pakietach:

 • opcja nr 1: jazda na fotelu pasażera, instruktor pokonuje 2 okrążenia toru w kontrolowanych ślizgach i przeciążeniach; pakiet dla osób, które ukończyły 10 lat (do 18. roku życia wymagana zgoda rodziców); wyposażenie zapewnione,
 • opcja nr 2: 5 okrążeń; pakiet zawiera okrążenie zapoznawcze oraz pokazowe z instruktorem,
 • opcja nr 3: 7 okrążeń; pakiet zawiera okrążenie zapoznawcze oraz pokazowe z instruktorem,
 • opcja nr 4: 12 okrążeń; pakiet zawiera okrążenie zapoznawcze oraz pokazowe z instruktorem,
 • opcja nr 5 i 6: okrążenia autem marki Subaru Impreza wymienne na okrążenia autem marki Mitsubishi Lancer EVO z odprawą z zasad bezpieczeństwa.

Liczba okrążeń na torze:

 • 2 okrążenia co-drive autem marki Subaru Impreza – 2 km,
 • 12 okrążeń autem marki Subaru Impreza – 12 km lub 8 okrążeń autem marki Mitsubishi Lancer EVO – 8 km,
 • 15 okrążeń autem marki Subaru Impreza – 15 km lub 10 okrążeń autem marki Mitsubishi Lancer EVO – 10 km.

Dodatkowe informacje:

 • szkolenie/instruktaż w pakiecie: tak

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. W opcji 1. jazda przeznaczona dla osób od 10. roku życia (poniżej 18 lat wymagana zgoda rodziców). W pozostałych opcjach, które dotyczą jazdy na fotelu kierowcy, wymagane jest ukończone 18 lat i posiadanie ważnego prawa jazdy. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: marcin@jazdasubaru.pl. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jazda Subaru

Pisk opon, głośny ryk silnika, nadpobudliwość za kierownicą – za te i inne elementy jazdy można narazić się sąsiadom i zarobić kilka punktów karnych. Dynamizm sprawdza się jednak na profesjonalnym torze wyścigowym o powierzchni 70 tys. m². Co-drive to opcja dla ludzi chcących u boku instruktora przeżyć chwile emocji. Fotel pasażera w samochodzie marki Subaru Impreza STI może stać się bezpiecznym lokum podczas 2 okrążeń z kilkoma kontrolowanymi poślizgami.

Dla kierowców, którzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu aut, instruktorzy przygotowali dłuższą przejażdżkę – 12 lub 15 km samochodem marki Subaru Impreza albo 8 km lub 10 km autem marki Mitsubishi Lancer EVO – po 15-minutowym szkoleniu teoretycznym z zakresu jazdy rajdowej. Auta ważące poniżej 1300 kg rozpędzają się do 100 km w niecałe 5 sekund, przenosząc kierowców w świat ekstremalnych doznań.