Izabela Bim Instytut Urody

Krochmalna 2, Warszawa

Mezoterapia skóry głowy od 89,99 zł w Izabela Bim Instytut Urody

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalny zabieg, który ma na celu poprawę kondycji skóry

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 30-40 minut
  • preparat używany do zabiegu: zawiera biotynę, kwas hialuronowy oraz witaminy z grupy B (substancje aktywne zawarte w preparacie rekompensują niedobór witamin i minerałów w skórze głowy)
  • efekt widoczny już po pierwszym zabiegu; w celu utrzymania efektu zabieg należy powtarzać
  • rekomendowana liczba zabiegów to 3-6
  • odstępy między zabiegami: decyzja jest podejmowana na wstępnej konsultacji przed zabiegiem (rekomendowane 2-3 tyg.)
  • podczas zabiegu specjaliści podpowiadają jak dodatkowo zadbać o kondycję włosów, jaki wpływ na ich stan ma prawidłowa dieta oraz pielęgnacja

Mezoterapia igłowa: zabieg, podczas którego do skóry wstrzykiwany jest specjalny koktajl zawierający różne substancje, takie jak m.in. kwas hialuronowy, witaminy A, C, E, substancje czynne. Zabieg pomaga w poprawie wyglądu skóry, wpływając na jej ujędrnienie, odmłodzenie i regenerację.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwa wymiana na bon prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 647 409 z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Izabela Bim Instytut Urody

Zlokalizowany na warszawskiej Woli salon został stworzony przez wykwalifikowaną panią kosmetolog dzięki jej pasji i zamiłowaniu do zawodu. Instytut Urody Izabeli Bim oferuje specjalistyczne zabiegi, dzięki którym klienci mogą zadbać o piękniejszy wygląd, zgrabne ciało, a przy okazji również o lepsze samopoczucie. W ofercie jest np. wyszczuplający i redukujący cellulit drenaż limfatyczny, peelingi kwasowe, mezoterapia igłowa, depilacja. Katalog usług dopełnia stylizacja paznokci i oprawy oczu.