InviMed Gdynia -Klinika Leczenie Niepłodności

ul. 10 lutego 16, Gdynia

Rozszerzone badanie nasienia za 79 zł w InviMed w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

Rozszerzone badanie nasienia: jego wynik informuje o funkcjonowaniu i żywotności plemników

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Oferta

  • 79 zł za rozszerzone badanie nasienia.

Niepłodność jest problemem, który dotyczy obecnie co piątej pary na świecie i w Polsce. Wynikiem rozszerzonego badania nasienia, które trwa zaledwie 30 minut, jest informacja o prawidłowej funkcjonalności i żywotności plemników – wyniki wraz z historią leczenia umożliwiają ustalenie odpowiedniej strategii leczenia.

Klinika Leczenia Niepłodności InviMed Gdynia

Centrum InviMed znajduje się w czołówce rankingów klinik zajmujących się leczeniem niepłodności. Zespoły poszczególnych placówek składają się z doświadczonych specjalistów wysokiej klasy, a sprzęt używany przy diagnostyce i leczeniu cechuje się najwyższą jakością. Wiarygodność wyników InviMed cyklicznie monitoruje i potwierdza ESHRE – European Society of Human Reproduction and Embriology. Warto dodać, że personel medyczny kliniki płynnie posługuje się również językiem angielskim, dzięki czemu komfortem wizyty cieszyć się mogą również pacjenci obcojęzyczni.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 gropuon. Osoby pon. 18 lat muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Ocena wyniku badania odbywa się w godzinach pracy lekarzy. W celu skorzystania z tej opcji należy umówić się na badania nasienia i wizytę po min.1,5h od rozpoczęcia godziny badania.
Klinika znajduje się w Centrum Kwiatkowskiego.
Konieczna rezerwacja tel. 500 900 888 lub mailowa: invimed@invimed.pl z dopiskiem: Gdynia. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

InviMed Gdynia -Klinika Leczenie Niepłodności