zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Institute Essence

Raciborska 54D/3, Rybnik

Do 40% zniżki na Endermologia w Institute Essence

Wybierz opcję

Wyróżniki

LPG Alliance to skuteczna endermologia na polskim rynku - mechaniczna stymulacja pobudzającą metabolizm komórkowy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
H
Hanna
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 9, 2022
Wspaniałe miejsce,doświadczony i bardzo miły personel. Zabiegi wykonywane profesjonalnie.

O tej ofercie

1 zabieg wyszczuplającej endermologii LPG® na 4 partie ciała z konsultacją

OPCJA 1:

Konsultacja kosmetologiczna z klientem, wywiad dot. stanu zdrowia i nawyków żywieniowych, dobranie odpowiedniego zabiegu endermologii na 4 partie ciała. 

UWAGA! Podana cena nie zawiera w sobie ubranka Endermowear. 

5 zabiegów endermologii LPG® na 4 partie ciała z konsultacją

OPCJA 2:

Konsultacja kosmetologiczna z klientem, wywiad dot. stanu zdrowia i nawyków żywieniowych, dobranie odpowiedniego zabiegu endermologii na jedną partię ciała. Pakiet zawiera 5 zabiegów endermologii trwających po 40 minut każdy. 

UWAGA! Podana cena nie zawiera w sobie ubranka Endermowear. 

Nowy patent endermologie® Alliance to prawdziwy fitness dla Twojej skóry. W naturalny sposób

pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry:

• Kolagenu dla jędrnej skóry

• Elastyny dla sprężystości

• Kwasu hialuronowego dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry

W miejscu powstawania cellulitu, stymulując komórki organizmu do odbudowy – zatem zabiegami można oddziaływać na bardzo konkretne problemy.

A zatem, jeśli myślisz o terapii wyszczuplającej lub antycellulitowej, która przebiega łagodnie, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie – pomyśl o skorzystaniu z najnowocześniejszego na rynku urządzenia do przeprowadzenia endermologii – Endermologie LPG Alliance.

Wskazania do zabiegu:

-problematyczny cellulit

-pozbawiona elastyczność i gęstości skóra

-oporna tkanka tłuszczowa

-zastoje limfatyczne

-przygotowanie tkanki do innych zabiegów

wspomaganie regeneracji po innych zabiegach.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 lat. Minimalna liczba dni między zabiegami: 2. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 786 111 397. Wymagany jest strój do ćwiczeń. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 120 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1.

Institute Essence

nstitute Essence powstał z myślą o wymagającym kliencie, który poszukuje nowoczesnych, a co najważniejsze skutecznych rozwiązań w dziedzinie makijażu permanentnego, laseroterapii i kosmetologii estetycznej. Skuteczność zabiegów opieramy na wieloletnim doświadczeniu, stale poszerzanym szkoleniami przeprowadzonymi pod okiem najlepszych polskich i światowych ekspertów w dziedzinie kosmetologii. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który jest niezbędny do wykonywania profesjonalnych zabiegów związanych z pielęgnacją twarzy i ciała. Praca to nasza pasja, a jako priorytet stawiamy sobie komfort, sterylność zabiegu i wysoką jakość sprzętu co wiąże się z satysfakcję i zadowolenie klienta. Institute Essence powstał z myślą o wymagającym kliencie, który poszukuje nowoczesnych, a co najważniejsze skutecznych rozwiązań w dziedzinie makijażu permanentnego, laseroterapii i kosmetologii estetycznej. Skuteczność zabiegów opieramy na wieloletnim doświadczeniu, stale poszerzanym szkoleniami przeprowadzonymi pod okiem najlepszych polskich i światowych ekspertów w dziedzinie kosmetologii. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który jest niezbędny do wykonywania profesjonalnych zabiegów związanych z pielęgnacją twarzy i ciała. Praca to nasza pasja, a jako priorytet stawiamy sobie komfort, sterylność zabiegu i wysoką jakość sprzętu co wiąże się z satysfakcję i zadowolenie klienta.